jedzenie, produkty lub miejsce Kod pocztowy lub adres

Wybierz lokalizację:

Atrakcje

Róża Wiatrów

 • 800x600-3fe65038867a1c3a50c46cfffec4
 • 800x600-8641ca5db7c52fc4b6907570386e

Róża Wiatrów została założona w 1997 roku w Łodzi przez jej obecnego właściciela i szefa Bartosza Milewskiego. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie organizacją obozów i rejsów dla młodzieży na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Do dziś stanowi to główny obszar działalności. Od samego początku największy nacisk kładliśmy na bezpieczeństwo i jakość usług, dzięki czemu grono naszych klientów szybko rosło. Z czasem, rozszerzyliśmy ofertę obozów o rejsy morskie (zarówno Bałtyk, jak i cieplejsze akweny), czartery jachtów oraz obozy młodzieżowe (nie tylko żeglarskie). Od 1999 roku systematycznie powiększamy naszą flotę. Mamy ponad 30 własnych jednostek pływających różnych klas, a w sezonie czarterujemy jachty od innych armatorów. Pod naszą banderą w szczycie sezonu pływa nawet do 100 jachtów!

Kategorie miejsca: Biura podróży, Organizatorzy wyjazdów, Turystyka aktywna. Spływy, rafting., Wycieczki po Polsce, Wycieczki zagraniczne i Wyjazdy dla młodych.Tagi miejsca: rejsy, róża wiatrów i żagle.

Podobne Ogloszenia

1 opinia

 1. Obraz profilowy z daszek

  daszek, paź 18, 2016 - Róża Wiatrów
  5/5

  Super atmosfera, świetne rejsy! :) Pływałem jako sternik i bardzo mi sie podobało. PCM to najlepszy pomysl na rejs zeby przepłynąć całe mazury. Dzieciaki fajne też mi się zawsze trafiały i chciały pływać a nie tylko żeby je wozic po jeziorze. polecam!

     -  

Dodaj Opinię

Musisz być zalogowany aby zamieścić opinię.

Wyślij do przyjaciela

Wyślij zapytanie

Chcę zarządzać i edytować to miejsce

Wypełnij formularz, po akceptacji przez redakcję SocialTravel.pl będziesz mógł zarządzać własnymi miejscami.

SocialTravel.pl

Wycieczki fakultatywne Turcja. Wycieczki fakultatywne Egipt. Mapa atrakcji turystycznych. Opinie o lokalnych biurach podróży. Wycieczki z Alanya, Bodrum, Marmaris, Sharm, Hurghada. Opinie i ceny wycieczek fakultatywnych. Wycieczki jednodniowe do Pragi, Lwowa, Wilna i na Słowację.