Rezerwacja

Wcześniejsza rezerwacja online z Polski = najniższa cena+gwarancja terminu

REZERWACJA ONLINE 10% taniej niż przy rezerwacji tradycyjnej! Wpłać  opłatę rezerwacyjna 20-30 zl/os i dopłać w dniu wycieczki u pilota pozostałą kwotę! SocialTravel.pl to polskie biuro podróży wycieczek lokalnych, z siedzibą w Warszawie.
REZERWACJA TRADYCYJNA= kontakt telefoniczny/SMS/mail + Płatność 100% gotówką w autokarze

O nas: Działamy na rynku turystycznym od 2013 roku! Współpracują z nami regionalne organizacje turystyczne, media branżowe oraz tysiące hoteli, atrakcji turystycznych i biur podróży! Występowaliśmy też gościnie w TVP Warszawa. Więcej informacji: O nas

Film o SocialTravel.pl Obejrzyj!


Jak rezerwować wycieczki lokalne?

1. Wybierz wycieczki

Wybierz region do którego przyjeżdżasz, wybierz dostępne wycieczki lokalne oraz zapoznaj się z programami. Przed kontaktem z nami zapoznaj się też z najczęstszymi pytaniami naszych klientów –> FAQ Pytania klientów

2. Kontakt

Masz pytania odnośnie wycieczek?
Porozmawiaj z nami online na czacie, wyślij nam maila na [email protected], zadzwoń do nas +48 505 304 129 lub skontaktuj się poprzez Skype, Viber! Jesteś już zagranicą? Wyślij sms, oddzwonimy! Kontakt–>

3. Rezerwacja wstępna

Wypełnij formularz rezerwacyjny. Wybierz liczbę osób, termin, opcje dodatkowe, wypełnij dane osoby rezerwującej oraz dodaj swoje uwagi do rezerwacji.
Prosimy o wypełnienie formularza w celu dokonania wstępnej rezerwacji miejsc na wybraną wycieczkę. Przesłanie formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami i jest niezobowiązujące. Nasz Doradca skontaktuje się z Państwem, aby potwierdzić rezerwację. Zniżki dla dzieci będą naliczone dopiero po wypełnieniu formularza i wysłaniu do nas rezerwacji wstępnej. Rabat 10% na rezerwację 14 dni przed wycieczką – wpisz kupon: 14dni, lub dodaj informacje w swoich uwagach. Masz problem z rezerwacją? Zadzwoń do biura w Warszawie: +48 505 304 129

4. Potwierdzenie rezerwacji wstępnej

Zatwierdzamy terminy wybranych wycieczek oraz naliczamy ewentualne zniżki i wysyłamy do Państwa w celu akceptacji. W potwierdzeniu rezerwacji wstępnej otrzymacie wyliczoną kwotę zaliczki do wpłaty na polskie konto oraz kwotę do zapłaty w autokarze w dniu wycieczki. Ceny podane na stronie mogą różnić się czasem od cen ostatecznych podanych w mailu, między innymi związane jest to z kursem walutowym na dany dzień lub ustalonymi rabatami.

5. Płatność – opłata rezerwacyjna 20-30 zl/os

Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji, w przeciągu 48 godzin, wpłać ustaloną opłatę rezerwacyjną (zwykle ok. 20-30 zl/os) w złotówkach na na nasze polskie konto bankowe. Po otrzymaniu przez nas płatności otrzymasz potwierdzenie płatności.

Konto bankowe do wpłat

Aby rezerwacja została potwierdzona, należy wpłacić opłatę rezerwacyjną:
SocialTravel Mateusz Sewastynowicz
Adres: Al. KEN 20/85 Warszawa
konto bankowe w Idea Bank: 63 1950 0001 2006 0493 0864 0002
tytułem: rezerwacja wycieczki „nazwa”, liczba osób
Prosimy o przesłanie na maila potwierdzenia wykonania przelewu.

6. Potwierdzenie rezerwacji

Wysyłamy do Ciebie bilety elektroniczne do wydruku, z którymi należy stawić się na wycieczki. Na bilecie podany jest termin i przybliżona godzina zbiórki z Państwa hotelu oraz dane kontaktowe organizatora wycieczki. W celu potwierdzenia dokładnej godziny odbioru będzie się kontaktował z Państwem organizator wycieczki. Dzień przed wycieczką otrzymacie SMS z dokładną godziną odbioru. Nie muszą Państwo posiadać przy sobie biletu, potwierdzenia rezerwacji, gdyż po rezerwacji są Państwo już na liście uczestników wycieczki.

7. Wycieczka i dopłata pozostałej kwoty w eur/$/zł w autokarze

W dniu wycieczki zostaniesz odebrany z ustalonego miejsca. Na początku wycieczki dopłać gotówką przewodnikowi/pilotowi wycieczki pozostałą część kwoty w ustalonej walucie. Podczas Twojego pobytu zagranicą opiekuje się Tobą organizator wycieczki oraz otrzymujesz od nas bezpłatne powiadomienia sms.

8. Po wycieczce

Podziel się wrażeniami z wycieczki, dodaj opinie, zdjęcia, filmy! Możesz też wypełnić krótką ankietę, która jest nam bardzo pomocna w dbaniu o jakość oferowanych usług. Za wyrażenie opinii w serwisie www.socialtravel.pl otrzymasz 5% rabatu na kolejne wycieczki!


Rezerwacja tradycyjna wycieczek lokalnych, 10% wyższe ceny niż przy rezerwacji online!

Masz możliwość rezerwacji wycieczek bez wpłaty zaliczki. W tym wypadku nie przysługują rabaty.

1. Wybierz wycieczkę
2. Kontakt, tel: 505 304 129
3. PŁATNOŚĆ Wpłać gotówką 100% kwoty w dniu wycieczki w autokarze u pilota

Korzyści z rezerwacji online:

 • najatrakcyjniejsze ceny przy rezerwacji online
 • do rezerwacji wystarczy wpłata zaliczki (gwarantowany zwrot zaliczki)
 • oszczędność do 70%
 • polskie biuro podróży z siedzibą w Warszawie
 • pewne miejsce w autokarze (na najpopularniejszych wycieczkach, często brakuje miejsc na ostatnią chwilę)
 • zadowoleni klienci
 • bezpieczeństwo
 • gwarancja terminu
 • polscy przewodnicy na większości wycieczek
 • sprawdzone opinie
 • najwyższej jakości organizatorzy wycieczek z licencją
 • wygoda rezerwacji online
 • bezpłatna zmiana terminu
 • bezpłatna anulacja do 48 h przed wycieczką
 • szeroki wybór wycieczek fakultatywnych z całego świataO biurze podróży SocialTravel.pl Wycieczki Lokalne

Polskie biuro podróży z Warszawy. Zapoznaj się z informacjami o naszym biurze podróży. —> O nas SocialTravel.pl Wycieczki Lokalne

 

Rezygnacja z wycieczki, anulacja, zmiana terminu, zwrot kosztów

Anulacja rezerwacji

W przypadku rezygnacji z wycieczki do 48 godzin przed wycieczką zwracamy wszystkie wpłacone przez was środki.

Odwołanie wycieczki

Z przyczyn takich jak siły wyższe lub nie zebranie się odpowiedniej ilości osób wycieczka może zostać odwołana, zwracamy wszystkie środki.

Zmiana terminu

Masz możliwość bezpłatnej zmiany terminu wycieczki jeżeli jest ona dostępna w innym terminie


Kontakt

Zadzwoń do naszego biura w Warszawie: +48 505 304 129

blog comments powered by Disqus