Rafting z Side wycieczka fakultatywna

Print Friendly
2.0
rafting side turcja
rafting side wycieczka fakultatywnarafting z side turcja
Ogólna ocena:
2.0 z 5
(2.0)Oceń

Rezerwacja

Od: 90 zł

  Koszty rezerwacji: 0

  Wybierz jedną z powyższych dat

  Rafting z Side – wycieczka fakultatywna

  To pełna emocji wycieczka dla aktywnych! Dla tych, którzy nie boją się zimnej wody i skoku adrenaliny.


  Rafting — wycieczka fakultatywna z Side

  Rafting to emocjonujący spływ pontonami po górskiej rzece w samym środku Parku Narodowego Kanionu Köprülü. Kanion znajduje się na terenie Parku Narodowego w górach Taurus. Po drodze do kanionu i bazy raftingowej będziemy również mijać wioskę Beskonak. Po przyjeździe do wioski Beşkonak do bazy raftingowej uczestnicy zostaną zaopatrzeni w wiosła, kapoki i kaski (w cenie wycieczki) a następnie przewiezieni do miejsca startu spływu. Odbywa się on pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów i trwa około 3 godzin. Kilkanaście kilometrów dobrej i aktywnej zabawy. Rzeka wije się przez kanion i tworzy różne kaskady i progi wodne, które będziemy pokonywać pod okiem instruktora na każdym pontonie.
  Podczas postojów będzie można odpocząć lub popływać w krystalicznie czystej i zimnej wodzie, podziwiając piękno Kanionu Köprülü.

   

  Terminy raftingu:

  codziennie

  Czas trwania raftingu:

  9:00-18:00

  Cena raftingu:

  ok. 22€/90 zl dorosły, 50% zniżki dzieci 7-12 lat, dzieci 0-6 lat bezpłatnie

  W cenie raftingu:

  klimatyzowany transport, profesjonalny sprzęt: wiosła, kaski, kamizelki, instruktorzy, obiad, dodatkowe ubezpieczenie od sportów ekstremalnych
  Opcjonalnie:
  napoje, zdjęcia i film video z wycieczki ok.20€, pianki dla chętnych do wypożyczenia
  Zabieramy:
  strój kąpielowy, ręcznik, obowiązkowo obuwie na ponton –najlepiej buty piankowe (jak do chodzenia po kamienistym dnie morza) lub sandały lub inne buty bez obcasa (buty będą zamoczone), krem z filtrem, pieniądze.
  Ważne:
  Rafting jest dla wszystkich. Zabieramy dzieci od 5 lat. W bazie raftingowej są przebieralnie, gdzie możemy przebrać się do stroju kąpielowego. Wszystkie nasze rzeczy zostawiamy w autokarze (w dolnym luku bagażowym, który będzie zamknięty na czas spływu). Przydzielane są kamizelki i kaski przez obsługę wg rozmiarów (nie ubieramy się sami). Pobieramy wiosła. Następnie lekcja pokazowa zachowania się w pontonie. Uczestnicy są dzieleni na grupy ok. 10os. Na każdym pontonie z grupą płynie instruktor-przewodnik. Osoby bojące się wody lub dzieci zajmują wygodne miejsce pośrodku pontonu (bez wioseł). Osoby w okularach przymocowują okulary do kasku sznureczkami (dostępne w bazie). Nie ma możliwości zabrania aparatu na ponton (chyba ze jest wodoodporny). Wycieczka w grupach mieszanych.

  SocialTravel.pl Wycieczki Fakultatywne

  1 opinii dla Rafting z Side wycieczka fakultatywna

  1. 2 z 5

   Opinia dodana przez Adrian Richta dnia Sierpień 31, 2015 :

   Cena lepsza niż u rezydenta lecz na mieście trochę taniej, a do poprawy kontakt oraz poinformowanie organizatora wyjazdu ze klient ma zapłacić całość w autokarze (pan co zbierał pieniądze nie wiedział ile mamy zapłacić) oraz ze klient jest z polski, a wycieczkę Cena lepsza niż u rezydenta lecz na mieście taniej, do poprawy kontakt oraz poinformowanie organizatora wyjazdu ze klient ma zapłacić całość w autokarze oraz ze klient jest z polski, a wycieczkę kupił poprzez internet. Na przyszłość radzę wystawić jakiś voucher z kwotą do zapłaty (po angielsku). poprzez internet. Na przyszłość radzę wystawić jakiś voucher z kwotą do zapłaty (po angielsku) a ogólnie wrażenia co do raftingu SUPER !!!

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię