Unfortunately, this product's description is not available in your language.

Zaczerpnij zdrowia od źródeł... Wycieczka do Druskiennik (Litwa)

Druskieniki, Litwa

Zwiedzanie, relaks ,zabawa dla najmłodszych,rejs statkiem,uzdrowisko

Book

Description

Program wycieczki


 • Wyjazd z Augustowa ok. godz. 8:30


 • Zwiedzanie Druskiennik z przewodnikiem. Spacer przez park uzdrowiskowy. Zajdziemy do pijalni wód mineralnych, oraz do źródełka piękności nad Niemnem. Zobaczymy dąb Marszałka Piłsudskiego, sanatoria, Pomnik Ciurlionisa, oraz neogotycki Kościół z czerwonej cegły.


 • Do wyboru dla zwiedzających atrakcje:
 • przejażdżka kolejką gondolową (ok. 5 € w dwie strony),
 • rejs statkiem po Niemnie (14 Euro normalny / 8 Euro ulgowy),
 • Aqua Park (3 godz. 15 Euro dorośli i seniorzy / 11,50 Euro młodzież w wieku 7-17 lat / 7,50 Euro dzieci 3-6 lat),
 • Park Linowy (24 Euro normalny /11 Euro ulgowy).


 • Powrót do Augustowa ok. godz. 19:00


Druskienniki


Druskienniki to miejscowość na Litwie najbardziej znana z kompleksu Parku Wodnego w Druskiennikach - świat rozrywek i wypoczynku o powierzchni 23 000 m2, oferującego atrakcje wodne, emocjonującą grę w bowling, masaże relaksacyjne w centrach SPA oraz strefy saun. Dla bardziej aktywnych polecamy wizytę w Snow Arenie - jednym z największych na świecie obiektów halowych pozwalających na uprawianie zimowych sportów przez cały rok. Jeśli zimowe sporty nie są waszą najmocniejszą stroną, ale jesteście żądni adrenaliny to musicie odwiedzić olbrzymi Park Linowy dostarczający niepowtarzalnych doznań.


Atrakcje

Park Wodny Druskienniki

Tropikalny upał sięgający 32 stopni, ogromne 9-metrowe palmy, błękitna woda w basenach, łaźnie wykonane zgodnie z tradycjami różnorodnych krajów świata, egzotyczne masaże – to wszystko przypomina bajeczny dzień wakacji w miejscu oddalonym o tysiące kilometrów… Jednak to nie bajka, to znajdujące się na wyciągnięcie ręki marzenie na południu Litwy – w Parku Wodnym w Druskiennikach.

W strefie rozrywek wodnych odwiedzający mogą skorzystać z wieży o 6 otwartych i krytych zjeżdżalniach oraz strefy basenów zlokalizowanej pod ogromną kopuła, z której można podziwiać panoramę rzeki Niemna. Miłośnikom mocnych wrażeń po skorzystaniu ze zjeżdżalni o długości 212 metrów i wypróbowaniu swoich sił w starciu z falami w basenie fal morskich i wartkiej rzece, proponujemy odzyskać siły w strefie wypoczynkowej, wannach masujących, kaskadach wodnych albo pogrążyć się w przyjemnościach strefy saun.

Unikalna strefa saun, w której mieści się nawet dwadzieścia różnych łaźni, zaprasza wszystkich zmęczonych rutyną. Codziennie w strefie saun przeprowadzane są programy łaźniowe z wykorzystaniem ekologicznego miodu, soli z Morza Czarnego, maseczek na twarz, aromatów i witek brzozowych lub dębowych, a w weekendy organizuje się dodatkowe programy łaźniowe, przeznaczone wyłącznie dla golasów. Do strefy saun mają wstęp wyłącznie osoby, które ukończyły 18 rok życia, dlatego jest to prawdziwa oaza wypoczynku, w której hałas zastępuje cicha muzyka relaksacyjna, a aktywne rozrywki – pasywny wypoczynek. W saunach rozgrzane ciało orzeźwia kąpiel w basenie muzycznym, lodowata woda z kubła, specjalna herbata przeznaczona do picia w łaźni albo „mokry” bar, oferujący egzotyczne koktajle.

Więcej szczegółów: http://akvapark.lt


Snow Arena Druskienniki

Centrum sportu i rozrywki SNORAS Snow Arena – to wyjątkowy kompleks atrakcji zimowych w Druskiennikach. Na obszarze o powierzchni 8 hektarów, w otoczeniu sosen, mieści się wszystko, czego szukają najbardziej wybredni znawcy rozrywek, relaksu oraz nowości: nawet w najgorętszy dzień oferujemy śnieg, lód oraz urzekającą szybkość.

W jednym czasie pod jednym dachem nawet do 1000 osób może cieszyć się wszystkimi możliwymi atrakcjami zimowymi: jeździć na nartach, szaleć na deskach snowboardowych, a w chwilach relaksu zażywać masażu oraz popijać aromatyczną herbatę, wieczorami bawić się w śniegowej restauracji.

SNORAS Snow Arena – to nowy adres na liście najlepszych światowych ośrodków sportów zimowych pod dachem. Według swoich technicznych parametrów trafia on do najlepszej piątki tego typu ośrodków, a równych sobie konkurentów nie ma w promieniu co najmniej tysiąca kilometrów. SNORAS Snow arena jest wyposażona w trzy trasy dla początkujących oraz zaawansowanych.

 • Kryta trasa: szerokość 50 m, długość – ponad 460 m.
 • Trasa dla początkujących: szerokość 70 m, długość – ponad 150 m.
 • Trasa pod otwartym niebem: szerokość 40 m, długość – ponad 640 m (otwarta poniżej +5 st. c).

Ogólna długość tras – ponad 1 100 m. Różnica wysokości trasy – 66 m, nachylenie – do 25 %.

Więcej szczegółów: www.snowarena.lt


Park Linowy ONE Druskienniki

Czy kiedykolwiek próbowałeś przeskoczyć z drzewa na drzewo? Jeżeli nie, to nie możesz przegapić okazji, by przekonać się o swojej sile i odwadze oraz doświadczyć wspaniałych emocji w linowym parku rozrywki w Druskiennikach! Pokonując trasy o różnej wysokości i stopniu trudności, napotkasz na swojej drodze wiele przeszkód. Do przebycia są huśtające się drabinki, małpie mosty, przelot z zapierającą dech prędkością na rwącą rzeką oraz nurkowanie w wąskich tunelach. Przejście niektórych tras kosztuje sporo wysiłku i wymaga wytrwałości, ale są one warte zdobycia, by na ich końcu móc wykrzyknąć triumfalnie: Dałem radę! To wspaniałe uczucie.

Szczegółowe informacje: www.unoparks.lt

Price includes

 • transport autokarem,
 • ubezpieczenie,
 • opieke pilota-przewodnika,
 • realizację programu,
 • podatek vat.

Price does not include

 • przejażdżka kolejką gondolową (ok. 5 € w dwie strony)
 • rejs statkiem po Niemnie (14 Euro normalny / 8 Euro ulgowy)
 • Aqua Park (3 godz. 15 Euro dorośli i seniorzy / 11,50 Euro młodzież w wieku 7-17 lat / 7,50 Euro dzieci 3-6 lat)
 • Park Linowy (24 Euro normalny /11 Euro ulgowy).

Requirements

 • Każdy uczestnik (niezależnie od wieku) ma obowiązek posiadać dowód osobisty lub paszport.
 • Program ma charakter ramowy, kolejność może ulec zmianie.

Meeting point

ID: 1756; Zoobi
High quality
Carefully selected offers
from reliable organizers.
Lowest prices
Discounts up to 50%!
Negotiated specially for you.
PLN
Safe payments
Pay in installments, online through our online payment platform, directly to the Company account or in cash on the spot.
Book online
Amazing adventures, tours, attractions - all in one place!