LEGOLAND Dania - wycieczka z Świnoujścia i Międzyzdrojów

Stefana Żeromskiego 1, Świnoujście, Polska
Rekomendowany

Niesamowita wycieczka dla rodzin z dziećmi. Legoland w 1 dzień z Świnoujścia.

Rezerwuj

Opis

Program wycieczki

 • godz. 01:15 - zbiórka uczestników z Międzyzdrojów z przystanku autobusowego naprzeciwko Muzeum Przyrodniczego, ul. Niepodległości 3a.
 • godz. 02:00 - zbiórka uczestników ze Świnoujścia przy biurze turystycznym ul. Żeromskiego 1.
 • godz. 09:30 - przyjazd do Legolandu w Billund, jedynego w Skandynawii lunaparku zbudowanego z klocków Lego. Około 8 godzinny pobyt w parku rozrywki.
 • godz. 18:00 - zbiórka i wyjazd z Legolandu.
 • ok. godz. 01:30 - przyjazd do Świnoujścia.
 • ok. godz. 02:00 - przyjazd do Międzyzdrojów.

(Program jest ramowy i może ulec zmianie)

 

Legoland - park podzielony jest na 9 krain tematycznych: DuploLand, Imagination Zone, LEGOREDO Town, Adventure Land, Miniland, Pirate Land, Lego City, Knights Kingdom, Viking Land.

LEGO® MINILAND – prawie 20 milionów klocków lego tworzy serce Legolandu. Zobaczyć tu można wszelkie możliwe budowle, zwłaszcza te, które są charakterystyczne dla Danii. Wewnątrz Minilandu, poruszają się mini statki i autobusy, co sprawia, że wszystko wydaje się bardziej realistyczne. Znaleźć tu można wieżę wiertniczą z ruchomym dźwigiem i elektrownie wiatrowe z kręcącymi się śmigłami.

Dziki zachód – możecie przejechać się kolejką wśród bizonów i gryzoni wyskakujących ze swoich nor (wszystkie zwierzątka są zrobione z klocków lego), popłynąć kajakiem rwącą rzeką lub zwiedzić kopalnię złota. Znajdziecie tu również prawdopodobnie największą budowlę z klocków LEGO®, mianowicie 14 metrowy posąg Indianina.

Świat piratów – oprócz pirackiego statku zobaczyć tu można również kilku piratów (figury z klocków LEGO®) w rzeczywistych rozmiarach. Większość z nich się porusza.

Zamek i rycerze – i nie jest to zwykła miniatura, ale olbrzymi zamek, który wygląda bardzo realistycznie. Można się również przejechać wielką smoczą kolejką górską.

Wśród atrakcji dla najmłodszych można wyróżnić np. część z klockami LEGO® DUPLO, kino 4D z różnymi filmami, niedźwiedzie polarne, wiele wodnych atrakcji – np. statki dla małych dzieci, auto strażackie z sikawką wodną, rwącą rzekę ze specjalnym kajakiem, która przypomina raczej dziką kolejkę i inne. W niektórych częściach parku są do dyspozycji suszarki, które wysuszą wasze ubrania bezpośrednio na Was (za opłatą).

Cena zawiera

 • Transport autokarem,
 • Profesjonalna obsługa pilota na całej trasie wycieczki,
 • Ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera

 • Wstęp do Legolandu - 45 EURO (dorośli i dzieci) (Bilet wstępu upoważnia do wielokrotnego korzystania ze wszystkich atrakcji na terenie parku)
 • Dodatkowy transfer z Międzyzdrojów (w obie strony) - 40 zł/os.
 • Wyżywienia.

Warunki

 • Wymagany ważny paszport lub dowód osobisty dla każdego uczestnika wycieczki bez względu na wiek.

Miejsca zbiórki

ID: 258; BTS Fregata
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!