Unfortunately, this product's description is not available in your language.

Wycieczka fakultatywna do Kanionu Sapadere z Side

Sapadere Mahallesi, Sapadere Kanyonu, Alanya/Antalya, Turcja

Kanion Sapadere, wodospad, wioska turecka, wizyta u gospodarzy, meczet, plantacje owoców egzotycznych, hodowla jedwabników. Obiad i wstępy w cenie.
Polskojęzyczny przewodnik. W poniedziałki i czwartki.

Book

Description

Wyprawa do Kanionu Sapadere. Spacer w wąwozie, wodospady, jaskinia to atrakcje dla miłośników przyrody. A dla ciekawych prawdziwego oblicza Turcji wizyta u tureckiej rodziny i w meczecie. Wycieczka z polskim przewodnikiem. Polecamy całym rodzinom ze względu na różnorodny program.


Okolice Side obfitują w atrakcyjne miejsca. Warto spośród nich wybrać się nieco dalej na wycieczkę fakultatywną do górskiego kanionu Sapadere. To wyprawa w góry Taurus. Po drodze zobaczycie wiele plantacji bananowców, granatów, owoców cytrusowych, a nawet zatrzymacie się przy jednej znich. Już w wąwozie przekonają się Państwo jak dziewicza jest tam przyroda. Kanion poprzecinany jest kilkoma wodospadami, a z system mostków i chodników bezpośrednio zawieszonych nad płynącą w kanionie rzeką zdecydowanie ułatwia zwiedzanie. Chętni będą mogli skorzystać tu z brrr… rześkiej kąpieli w górskiej rzece, a wszystkich ugościmy smacznym obiadem na łonie natury. Odwiedzimy również wioskę turecką, gdzie życie toczy się tu swoim rytmem. Złożymy wizytę gospodarzom w ich prywatnym domu, aby dowiedzieć się jak na co dzień żyją Turcy. Poznamy też nieczynną już dziś manufakturę jedwabiu i hodowlę jedwabników, z których słynie wioska. A także zabierzemy Państwa do meczetu, aby zapoznać Państwa z religią islamską zasiadając na miękkich dywanach meczetu. A na koniec dnia wizyta w górskiej Jaskini Krasnoludków pełnej różnokształtnych stalaktytów.


Szczegóły:

  • Termin: poniedziałek, czwartek
  • Czas trwania: 8:00 – 17:00

Price includes

  • klimatyzowany wygodny transport,
  • ubezpieczenie,
  • obiad,
  • wstęp do kanionu,
  • polski przewodnik

Price does not include

  • napoje, wstęp do Jaskini Skrzatów dla chętnych 3€

Requirements

  • Informacje o godzinach zbiórek jest wysyłana do turystów około godz 15-16 w dniu poprzedzającym wycieczkę.

Tips

  • Zabieramy: okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, kremy z filtrem, pieniądze, aparat, strój kąpielowy (dla chętnych na kąpiel w rzece).
High quality
Carefully selected offers
from reliable organizers.
Lowest prices
Discounts up to 50%!
Negotiated specially for you.
PLN
Safe payments
Pay in installments, online through our online payment platform, directly to the Company account or in cash on the spot.
Book online
Amazing adventures, tours, attractions - all in one place!