Wycieczka na Fuerteventure z Lanzarote

Podczas pobytu na Lanzarote skorzystaj z okazji, aby odwiedzić sąsiednią wyspę Fuerteventura, punkt orientacyjny, gdzie zachowania tradycyjnych wartości i działań współistnieją z turystyką.
W każdy wtorek i czwartek. Czas trwania: 8 godzin
Dostępni przewodnicy w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim

Rezerwuj

Opis

Rozległe plaże z drobnym białym piaskiem, wulkany, wydmy kończące się w morzu turkusowych wód i piękne widoki, wszystko to dlatego, że Fuerteventura została ogłoszona w 2009 roku Rezerwatem Biosfery UNESCO, zapewniając tym samym zachowanie tego naturalnego bogactwa. Podczas naszej Grand Tour dowieziemy Cię do serca wyspy, aby poznać najbardziej reprezentatywne aspekty ich historii, kultury i tradycji.

Na pokład promu, który zabiera nas z Playa Blanca do Corralejo i stąd zaczynamy naszą podróż autobusem od El Cotillo, gdzie można podziwiać Fortaleza del Tostón. Następnie udamy się do La Oliva, Tefía nad Tiscamanitaup do Betancuria, dawnej stolicy wyspy, położonej w dolinie macizo o tej samej nazwie, jednej z najmniej pustynnych części wyspy, na której będziesz mieć wolny czas na spacer ulicami pełnymi historii i tradycji. Możesz także kupić lokalne wyroby rzemieślnicze i produkty.

Przed powrotem na Lanzarote koniecznie odwiedzimy Park Naturalny Wydm Corralejo i jego niekończące się plaże, na których można podziwiać wspaniałe widoki na Lanzarote i Isla de Lobos w tle, i dowiedzieć się, dlaczego Fuerteventura znana jest jako Plażą Wysp Kanaryjską lub jako Karaiby Europy.


Trasa rozpoczyna się ok. 9 rano.

Czas trwania: 8 godzin

Cena zawiera

  • Przejazd autobusem
  • Prom Playa Blanca - Corralejo
  • Przewodnik
  • Obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności i wypadkowe
  • Inne: wizyta fabryki tradycyjnych serów i Aloe Vera
  • Dostępni przewodnicy w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim

Miejsca zbiórki

ID: 2717; Tourist Ticket

Wskazówki podróżnicze

  • Pamiętaj o podaniu nazwisk i numerów paszportów wszystkich pasażerów, aby potwierdzić rezerwację, ponieważ potrzebujemy tych informacji do wydania biletów promowych. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojej dokumentacji w dniu wyjazdu, ponieważ firma przewozowa zażąda ich podczas wejścia na pokład.
  • Powiedz nam, gdzie mieszkasz, aby poinformować Cię o czasie i najbliższym punkcie odbioru w dniu wycieczki (odbiory dostępne z Costa Teguise, Arrecife, Puerto del Carmen, Puerto Calero i Playa Blanca).
  • Nie zapomnij aparatu, aby uwiecznić zabytki i uchwycić najlepsze widoki na sąsiedniej wyspie.
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!