Unfortunately, this product's description is not available in your language.

Book

Description

Surfing to prawdziwy żywioł i przygoda dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Balansowanie na falach oceanicznych, to niezwykła umiejętność, której nauczą Was nasi profesjonalni instruktorzy. Skok adrenaliny gwarantowany.


Lekcję surfingu możemy potraktować jako nowe doświadczenie i spróbować jej jednorazowo. Możemy też zarezerwować więcej lekcji. Dzięki temu, z początkujących osób, pod koniec kursu staniemy się już sprawnymi surferami. Dominikana oferuje świetne warunki do nauki surfingu, więc warto to wykorzystać. W przeciwieństwie do wielu innych destynacji, fale są tutaj zrównoważone i nie są niebezpieczne.


Baza surferska znajduje się niecałe dwadzieścia kilometrów od rejonu Bavaro. Surfujemy na plaży Macao, która jest znana z doskonałych warunków do uprawiania tego sportu. Pomiędzy sesjami surferskimi, można na niej napić się też wody z kokosa i zjeść świeżo zerwane owoce. Niczego więcej już nie trzeba do szczęścia.

Price includes

  • Opieka polskiego przewodnika

Meeting point

ID: 2760; Travel Service
High quality
Carefully selected offers
from reliable organizers.
Lowest prices
Discounts up to 50%!
Negotiated specially for you.
PLN
Safe payments
Pay in installments, online through our online payment platform, directly to the Company account or in cash on the spot.
Book online
Amazing adventures, tours, attractions - all in one place!