Tropical Islands - wycieczka z Świnoujścia i Międzyzdrojów

Briesen, Tropical-Islands-Allee 1, 15910 Krausnick, Niemcy

Wycieczki z Świnoujścia do Tropical Islands największego tropikalnego parku rozrywki i wypoczynku w Europie. Czas na zabawę, radość i relaks!

Rezerwuj

Opis

Program wycieczki

 • godz. 07:00 - zbiórka uczestników ze Świnoujścia przy biurze turystycznym ul. Żeromskiego 1.
 • godz. 08:00 - zbiórka uczestników z Międzyzdrojów z przystanku autobusowego naprzeciwko Muzeum Przyrodniczego, ul. Niepodległości 3a.
 • ok godz.16:00 - zbiórka i wyjazd w drogę powrotną,
 • ok godz. 20:00 - przyjazd do Świnoujścia.
 • ok. godz. 20:30 - przyjazd do Międzyzdrojów.

(Program jest ramowy i może ulec zmianie)


Tropical Islands jest spełnieniem marzeń o prawdziwej tropikalnej wyspie w samym sercu Europy. Stała temperatura powietrza 26 st, temperatura wody 28 –31 st sprawia, iż to miejsce jest godne odwiedzenia przez cały rok. Las tropikalny, wioska tropikalna, klub tropino, zjeżdżalnia wodna, balon, morze południowe, laguna Bali, mini golf i inne atrakcje zapraszają przez cały rok.

Odkryjcie Las Tropikalny - wybierzcie się na ekspedycję po największym na świecie zadaszonym Lesie Tropikalnym. Znajdziecie tu ok. 50.000 roślin 600 gatunków. W namorzynach pluskają się m.in. żółwie i ostroszowce. Do lokatorów Tropical Islands należą też flamingi, pawie i bażanty.

Wioska Tropikalna - do Wioski Tropikalnej warto wybrać się nie tylko ze względu na oryginalne budowle z dalekich krajów, lecz również dlatego, że to właśnie tutaj usytuowana jest większość restauracji i barów Tropical Islands. Nasz hit kulinarny to tropikalne barbecue w eleganckim Domu Tajskim.

Magiczna Laguna - naszą romantyczną lagunę otaczają skały, palmy, balijskie chaty, strażnica czyli Kulkut i typowa dla Bali „małpia skała“. Dzięki grocie z wodospadem można tu poczuć atmosferę prawdziwej dżungli. Niezapomniane wodne szaleństwa gwarantuje kanał ze sztucznymi falami, dwie podziemne ślizgawki, a także jaccuzi. Temperatura wody w Lagunie to 32°C.

Morze Południowe, plaża, palmy - leżaki już czekają – odpocznijcie na plaży Morza Południowego o długości 200 metrów i zanurzcie się w bajecznej wodnej krainie. Najmłodsi mogą pluskać się w brodziku wzbogaconym o wiele atrakcji do zabawy, a na piaszczystej plaży pod palmami budować zamki z piasku. Na horyzoncie zacumowana jest tajemnicza "Princess Moanna", statek, z którego można zjeżdżać prosto do wody. Morze Południowe w Tropical Islands ma wielkość trzech basenów olimpijskich. Temperatura wody wynosi 28 stopni! Przy bezchmurnym niebie wpadające do środka promienie słoneczne zagwarantują Wam naturalną opaleniznę. Pamiętajcie o olejku do opalania!

Zjeżdżalnie - wieża ze zjeżdżalniami wodnymi o wysokości 27 metrów to frajda dla małych i dużych! Czekają na Was cztery różne ślizgawki - od łagodnej ślizgawki familijnej ze specjalnymi oponami do zjeżdżania po ślizgawkę turbo, na której można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę!

Tropical Islands AMAZONIA - nowa, otwarta przez cały rok strefa na wolnym powietrzu w Tropical Islands: 35.000 metrów kwadratowych, mnóstwo atrakcji wodnych, rozległe murawy do leżakowania i obiekty rekreacyjne, a także możliwość skorzystania z oferty wellness - słowem, wypoczynek dla całej rodziny. Główną atrakcją, oprócz dwóch odkrytych basenów, będzie sztuczna rzeka Whitewater River, o 250 metrach długości, wyjątkowa w skali Niemiec.

Cena zawiera

 • Komfortowy przejazd autokarem,
 • Opieka wykwalifikowanego pilota,
 • Ubezpieczenie NNW i KL.

Cena nie zawiera

 • Wstęp do Tropical Islands:20,00 € dzieci do 14 lat, uczniowie z legitymacją, studenci, seniorzy od 65 lat, 25,00 € dorośli.
 • Dodatkowy transfer z Międzyzdrojów (w obie strony) - 40 zł/os.

Warunki

 • Wymagany ważny paszport lub dowód osobisty dla uczestników wycieczki bez względu na wiek.

Miejsca zbiórki

ID: 298; BTS Fregata
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!