1 dzień - Wycieczka do Druskiennik (Aquapark, SnowArena) / Giżycko - Ełk - Olecko - Stare Juchy

Druskieniki, Litwa

Super Atrakcje!!! Wycieczka do kurortu uzdrowiskowego na Litwie.

Rezerwuj

Opis

Program wycieczki

 • Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy
 • 10:00 - przyjazd do Druskiennik – zwiedzanie najpiękniejszego sanatorium na Litwie
 • Wizyta w Aquaparku lub SnowArenie
 • 16:00 - wyjazd w drogę powrotną
 • Powroty w godzinach wieczornych od. 18:00 do godz.22:00


Park Wodny Druskienniki

Tropikalny upał sięgający 32 stopni, ogromne 9-metrowe palmy, błękitna woda w basenach, łaźniewykonane zgodnie z tradycjami różnorodnych krajów świata, egzotyczne masaże – to wszystko przypomina bajeczny dzień wakacji w miejscu oddalonym o tysiące kilometrów… Jednak to nie bajka, to znajdujące się na wyciągnięcie ręki marzenie na południu Litwy – w Parku Wodnym w Druskiennikach.

W strefie rozrywek wodnych odwiedzający mogą skorzystać z wieży o 6 otwartych i krytych zjeżdżalniach oraz strefy basenów zlokalizowanej pod ogromną kopuła, z której można podziwiać panoramę rzeki Niemna. Miłośnikom mocnych wrażeń po skorzystaniu ze zjeżdżalni o długości 212 metrów i wypróbowaniu swoich sił w starciu z falami w basenie fal morskich i wartkiej rzece, proponujemy odzyskać siły w strefie wypoczynkowej, wannach masujących, kaskadach wodnych albo pogrążyć się w przyjemnościach strefy saun.

Unikalna strefa saun, w której mieści się nawet dwadzieścia różnych łaźni, zaprasza wszystkich zmęczonych rutyną. Codziennie w strefie saun przeprowadzane są programy łaźniowe z wykorzystaniem ekologicznego miodu, soli z Morza Czarnego, maseczek na twarz, aromatów i witek brzozowych lub dębowych, a w weekendy organizuje się dodatkowe programy łaźniowe, przeznaczone wyłącznie dla golasów. Do strefy saun mają wstęp wyłącznie osoby, które ukończyły 18 rok życia, dlatego jest to prawdziwa oaza wypoczynku, w której hałas zastępuje cicha muzyka relaksacyjna, a aktywne rozrywki – pasywny wypoczynek. W saunach rozgrzane ciało orzeźwia kąpiel w basenie muzycznym, lodowata woda z kubła, specjalna herbata przeznaczona do picia w łaźni albo „mokry” bar, oferujący egzotyczne koktajle.

Więcej szczegółów: http://akvapark.lt


Snow Arena Druskienniki

Centrum sportu i rozrywki SNORAS Snow Arena – to wyjątkowy kompleks atrakcji zimowych w Druskiennikach. Na obszarze o powierzchni 8 hektarów, w otoczeniu sosen, mieści się wszystko, czego szukają najbardziej wybredni znawcy rozrywek, relaksu oraz nowości: nawet w najgorętszy dzień oferujemy śnieg, lód oraz urzekającą szybkość.

W jednym czasie pod jednym dachem nawet do 1000 osób może cieszyć się wszystkimi możliwymi atrakcjami zimowymi: jeździć na nartach, szaleć na deskach snowboardowych, a w chwilach relaksu zażywać masażu oraz popijać aromatyczną herbatę, wieczorami bawić się w śniegowej restauracji.

SNORAS Snow Arena – to nowy adres na liście najlepszych światowych ośrodków sportów zimowych pod dachem. Według swoich technicznych parametrów trafia on do najlepszej piątki tego typu ośrodków, a równych sobie konkurentów nie ma w promieniu co najmniej tysiąca kilometrów. SNORAS Snow arena jest wyposażona w trzy trasy dla początkujących oraz zaawansowanych.


 • Kryta trasa: szerokość 50 m, długość – ponad 460 m.
 • Trasa dla początkujących: szerokość 70 m, długość – ponad 150 m.
 • Trasa pod otwartym niebem: szerokość 40 m, długość – ponad 640 m (otwarta poniżej +5 st. c).
 • Ogólna długość tras – ponad 1 100 m. Różnica wysokości trasy – 66 m, nachylenie – do 25 %.


Więcej szczegółów: www.snowarena.lt

Cena zawiera

 • transport autokarem z WC i klimatyzacją,
 • ubezpieczenie KL i NNW,
 • opieka pilota.

Cena nie zawiera

 • opcjonalnego koszt wstępu do Aquaparku Druskienniki: http://akvapark.lt
 • opcjonalnego kosztu wstępu i sprzętu w Snow Arenie: www.snowarena.lt

Miejsca zbiórki

ID: 303; Sambia
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!