Całodniowa wycieczka do Sintry, Cacsaic i Estoril z Lizbony

Lizbona
Rekomendowany

Odwiedź naturalny Park Pena i podziwiaj jego piękno. Odkryj Pałac Narodowy Pena, starą Sintrę i majestatyczne klify Cabo da Roca.
Ciesz się zwiedzaniem w małej grupie. Codziennie.
Przewodnik turystyczny: angielski lub portugalski; na zapytanie: hiszpański, francuski, niemiecki, włoski

Rezerwuj

Opis

Wybierz się na spacer przez tajemniczy Park Pena (bilet w cenie), z niesamowitą różnorodnością roślin i drzew. Odkryj tajne jaskinie i szlaki. Idź na tron ​​królowej. Poczuj się jak członek rodziny królewskiej, wchodząc do romantycznego Pałacu Narodowego Pena (bilet w cenie) na szczycie góry, z niesamowitym widokiem na mauretański zamek. Przerwa na obiad w starej Sintrze - nie przegap okazji skosztowania pysznych wypieków z tej wioski: Travesseiro i Queijada. Ciesz się wspaniałą możliwością zrobienia zdjęć na klifach Cabo da Roca, najbardziej wysuniętym na zachód punkcie Europy kontynentalnej, "gdzie kończy się ziemia i zaczyna morze". Podziwiaj wspaniałe miasto Cascais. Jedź wzdłuż wybrzeża do Lizbony, mijając miasto Estoril i kasyno.


Sintra jest jednym z tych magicznych miejsc, w których człowiek i przyroda spotykają się w doskonałej symbiozie, jakby pragnęli pozostawić nas w stanie permanentnej niespodzianki, zachwyceni pięknem ich wspólnych wysiłków. Zaczniemy od małego spaceru przez tajemniczy Park Pena i odkrywania tajemniczych jaskiń i szlaków. Następnie odwiedzimy Pałac Narodowy Pena, cudowny bajkowy zamek z XIX wieku, który jest również jednym z najważniejszych przykładów architektury portugalskiej z okresu romantyzmu. Następnie udamy się do historycznego centrum Sintry, gdzie będziecie mieli czas na zwiedzanie, a także na zwiedzenie Pałacu Narodowego Sintra. Po obiedzie przejedziemy przez cuda natury parku przyrody Sintra, mijając kilka imponujących pałaców, a następnie zatrzymamy się na klifach Cabo da Roca - najbardziej na zachód wysuniętym punkcie kontynentalnej Europy! Następnie zabierzemy Cię na malowniczą przejażdżkę wzdłuż wybrzeża Atlantyku; zatrzymamy się na plaży Guincho (raj dla surferów!), a następnie miniemy Boca do Inferno (urwisko piekła). Na koniec wybierz się na spacer wzdłuż zatoki w czarującym mieście Cascais.


Najważniejsze

Mała grupa max 8 osób

Cały rok - codziennie

Czas trwania: 9:00-17:00

Odbiór 1 - 9:00 - Przed Hard Rock Cafe (W SIERPIEŃ, WRZESIEŃ i PAŹDZIERNIKU dostępna jest tylko opcja odbioru 1 przy kawiarni Hard Rock Cafe)

Odbiór 2 - 9:15 rano - przed hotelem Sana Lisboa

Przewodnik turystyczny: angielski lub portugalski; na zapytanie: hiszpański, francuski, niemiecki, włoski

Cena zawiera

  • Wejście do Pałacu Pena i Pena Park
  • Profesjonalny przewodnik turystyczny
  • Transport klimatyzowanym vanem (8 pasażerów)

Cena nie zawiera

  • Obiad
  • Opłaty za wejście do innych atrakcji

Miejsca zbiórki

ID: 3230; Inside Lisbon
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!