Niestety ta oferta nie ma obecnie opisu w wybranym przez Ciebie języku. Zamiast tego, pokazaliśmy Ci jej opis w następującym języku: angielski.

Madera: Dzienny rejs łodzią hybrydową (RIB) - wysyp Desertas

Zwiedzanie bezludnych wysp Desertas.
Obserwacja wielorybów, delfinów, żółwi i fok, które często widuje się grające, skaczące lub pluskające w pobliżu wybrzeża.
Z anglojęzyczny przewodnikiem.

Rezerwuj

Opis

Opuszczamy Marina Funchal o 9 rano. Nasza podróż do wysp Desertas zajmie około 45 minut do 1 godziny i 15 minut w zależności od warunków morskich. Po drodze często udaje nam się dostrzec fantastyczne morskie zwierzęta takie jak wieloryby, kaszaloty i różne rodzaje delfinów. Po przybyciu na wyspę Desertas możesz zostać powitany przez Mniszkę, która często pływa w krystalicznie czystej wodzie. Uważana za najrzadszą Mniszkę, jest "gwiazdą" rezerwatu i jednym z głównych powodów, dla których wyspy Desertas są klasyfikowane jako rezerwat przyrody.


Obecnie kolonia liczy około 40 osobników (na świecie jest ich tylko 600) i rozwijają się one na wodach Madery. Zatrzymamy się trochę poza Deserta Grande, a nasi wykwalifikowani anglojęzyczni przewodnicy pomogą ci zejść z naszej małej łódki. Dla tych, którzy są ciekawi dowiedzieć się o dzikich zwierząt w Desertas Island, mamy krótki spacer po wyspie przez 30 minut. Dowiesz się wiele o Mewach, Petralach wyspowych, pająku żyjącym na wyspie. Desertas są ważnym miejscem gniazdowania dla tych gatunków z powodu ich niedostępności i względnego braku ludzkiej interwencji.


Najlepsza część tej aktywności, oprócz tego, że dużo się nauczysz o historii, florze i faunie, dzikiej przyrodzie itp., Nie będziesz mieć choroby lokomocyjnej podczas podróży. Jest zbyt wcześnie, aby wrócić. Do przystani w Funchal dojedziemy około 12.00 do 12.15.


RIB - łódź hybrydowa

Dużo zabawy i adrenaliny!

Do 10 razy szybciej niż katamaran

Wysoka wydajność zwiedzania

Gwarantowana obserwacja życia morskiego (jeśli nie widzisz życia morskiego, proponujemy ci drugą podróż za darmo na wybranym przez Ciebie katamaranie lub morskim safari)

Uśmiech na Twoje twarzy!

Bez choroby lokomocyjnej!

Zasilany przez silniki o mocy 500 KM

Cena zawiera

  • Rejs na wyspy Desertas
  • Profesjonalne usługi anglojęzycznej załogi z biologiem morskim na pokładzie

Cena nie zawiera

  • Osobiste wydatki

Miejsca zbiórki

ID: 3264; Magic Dolphin
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!