Trasa Fajãs - całodniowy rejs wokół Madery

Ponta do Pargo, Portugalia

Ciesz się pięknem naszego wybrzeża na pokładzie naszych katamaranów z anglojęzycznym przewodnikiem.
Możliwość obserwowania wielorybów, delfinów i żółwi

Rezerwuj

Opis

Jeśli szukasz relaksującej wycieczki łodzią z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami i morskimi aktywnościami, nasz program "Rota das Fajãs" jest dla Ciebie!

Ta nadmorska trasa odjeżdża z przystani w Funchal o 09:00 i prowadzi wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża aż do Ponta do Pargo. Podczas tego rejsu możemy obserwować obszary przybrzeżne z głębokimi dolinami osadzonymi pomiędzy najwyższymi szczytami i klifami i ozdobionymi rodzimą florą przybrzeżną.

Atrakcją są również piękne tarasy / doły wykonane z kamienia, które pojawiają się w niektórych naprawdę zawrotnych obszarach. Wiele z nich nie jest już uprawnych i zostały opuszczone ze względu na niebezpieczeństwo, jakie stanowią dla rolników, a także z powodu ich trudnego dostępu. Możliwe jest również obserwowanie wielu dziewiczych zboczy nietkniętych przez człowieka, pozostawiając zjawiska wulkaniczne, by wyeksponować wulkaniczną bujność kilkoma kolorami i formami. Abyś mógł zrozumieć nieco więcej o południowo-zachodnim wybrzeżu i jego tajemnicach, nasz anglojęzyczny przewodnik udzieli Ci krótkiego wyjaśnienia i będzie dostępny na pytania.

Zanim wrócimy, zrobimy wydłużony przystanek, gdzie będziemy mogli obserwować dno morskie podczas snorkelingu - nurkowanie z rurką. Obiad podawany jest na pokładzie w postaci bufetu, w tym mięsa i ryb, po czym kontynuujemy naszą podróż do domu z co najmniej jeszcze jednym przystankiem, aby odświeżyć się na lśniącym Oceanie Atlantyckim.


Czas trwania: ok. 09:00-18:00

Cena zawiera

  • Rejs

Cena nie zawiera

  • Osobistych wydatków

Warunki

  • Odprawa kończy się 30 minut przed wypłynięciem.
  • Zbliżając się do przystani w Funchal, szukaj prywatnego wejścia do biura.
  • Dzieciom poniżej 18. roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła.
  • Niezalecane dla uczestników ze skargami na serce lub innymi poważnymi chorobami uzależnione korzystnymi warunkami pogodowymi.

Miejsca zbiórki

Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!