Energylandia - najnowocześniejszy Park Rozrywki wyjazd z Zakopanego

Zator, Polska
Rezerwuj online

Wycieczka w każdą środę. Zbiórka z różnych punktów w Zakopanem. Prosimy o wcześniejszą rezerwację przez Internet. Zniżki dla dzieci, młodzieży i studentów - kliknij rezerwuj i sprawdź.

Rezerwuj

Opis

Wyjazd z Zakopanego o godz. 8:30 z przystanków: Nosal (bezpłatny parking) ul. Balzera 30, Rondo Jana Pawła II - przystanek autobusowy, ul. Zamoyskiego - przystanek WATRA w kierunku centrum, Al. 3-go maja - przystanek Dolne, ul. Kasprowicza - przystanek PKP, Poronin - przystanek PKS obok PKP.

Powrót do Zakopanego ok. godz. 21:00.


Program wycieczki:

 • 08.30 - Wyjazd z Zakopanego,
 • 11.30 - Rozpoczęcie pobytu w najnowocześniejszym Parku Rozrywki Energylandii, (6 godzin pobytu),
 • 18.00 - Wyjazd z Zatoru,
 • 21.00 - Planowany przyjazd do Zakopanego.

(Plan ramowy, może ulec zmianie)


Energylandia - najnowocześniejszy park rozrywki

Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.

Pragniemy już na wstępie wyjaśnić, że Energylandia nie jest kolejnym lunaparkiem, czy czymś na kształt wesołego miasteczka oferującego klientom parę prostych urządzeń, głównie dla dzieci. Nic podobnego! Energylandia to pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Nasz Park jest miejscem, w którym rodzice nie muszą pilnować swoich pociech, tylko razem z nimi spędzać niezapomniane chwile, a czas upłynie im na zabawie i wspólnej podróży do świata baśni i fantazji, świata magicznych przeżyć i niezwykłych doznań.

Energylandia jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 30 hektarów znajduje się  około 70 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio-wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, korzystając z 70 atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

Cena zawiera

 • Przejazd autokarem,
 • Opieka pilota.

Cena nie zawiera

 • Obowiązkowa opłata - bilet do Energylandii z 5% zniżką przy zakupie biletów w Biurze Strama: 122,55zł – dorośli i dzieci od 140 cm wzrostu/ 75,05zł – dzieci do 140 cm wzrostu/ 0,95zł – dzieci do 3 lat.
 • UWAGA: Aby otrzymać 5% zniżkę na bilety do Energylandii należy opłacić bilety gotówką w jednym z biur firmy Strama najpóźniej dzień przed rozpoczęciem wycieczki.

Warunki

 • Organizator nie odpowiada za zmianę cen wstępów w trakcie sezonu.
 • Zbiórka o godz. 8:30.
 • 100% przedpłaty online przy rezerwacji.

Miejsca zbiórki

ID: 469; Strama
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!