Cocodrilo Park – Gran Canaria

Cocodrilo Park Gran Canaria

Wykonywane różne wystawy i interakcje ze zwierzętami, mamy największą wystawę krokodyli w Europie, ponad 500 zwierząt! Odwiedzając nasz park, pomożesz naszym uratowanym zwierzętom.
Dostępne każdego dnia - oprócz soboty - Otwarte od 10:00 do 17:00

Rezerwuj

Opis

W ten sam sposób, w jaki kot lub pies jest częścią rodziny, egzotyczne zwierzęta zdołały włamać się do naszego domu. Problem pojawia się, gdy zdajemy sobie sprawę, że opieka nad tymi szczególnymi zwierzętami jest daleka od tradycyjnych zwierząt domowych. CROCODILE PARK jest domem dla wielu zwierząt odzyskanych lub znalezionych przez SEPRONA (Nature Protection Service) i osób, które nie znały ryzyka, że ich zwierzęta stały się dorosłe.

Washinton zgodnie z umową podpisaną przez Hiszpanię w 1987 r., Musi mieć centrum ratunkowe dla egzotycznej przyrody lub egzotycznych zwierząt, które porzucone również z nielegalnego ruchu chronią go. Z COCODRILO PARK przeznaczyliśmy wiele własnych zasobów, aby spełnić tę rolę, dlatego teraz nasze centrum ma centrum zoologiczne i przestrzeń do rozpowszechniania wiedzy. Wsparcie różnych administracji i wkład, jaki skłoniły nas do zakupu biletu, pozwala nam pozostawić centrum ratunku i dom dla wielu zwierząt, które ze swej natury nie mogły zostać wypuszczone na wyspę.

Crocodile Park jest domem dla wielu zwierząt przywiezionych przez jednostki lub sprzeniewierzonych przez rząd. Wielu z nich ma przerażające historie o nadużyciach i zaniedbaniu.

Wiedz, że wartość symboliczna danych wejściowych działa tak, że te zwierzęta mają żywność, opiekę weterynaryjną, a zatem dom, w imieniu naszych zwierząt i wszystkich, którzy pracują w CROCODILE PARK, chcemy Ci podziękować za wizytę.


Zobaczysz: aligatora, surykatki, terraria, krokodyla nilowego, jaszczurki, szopy pracze, farmę zwierząt, ogród kaktusów, wystawę krokodyli, obszar krokodyla, obszar kwarantanny, żłobek, strefę ptaków, teren piknikowy, taras, interakcje ze zwierzętami, jelenie, bengal Tygrys, wietnamską świnie, jeżozwierza, pawiana, kozę karłowatą, lamę, zebu garbaty bydło, grivet, małpę vervet, szympansa, pawiana hamadryas, żółwoa pustynngo, obszar strusi i więcej ....

Cena zawiera

  • Odbiór busem
  • (Dostępne w każdy wtorek, czwartek, niedzielę) Maspalomas - Bahia Feliz - Playa Del Ingles - San Agustin: odbiór od 10:00 do 11:00 i powrót o 14:00
  • (Dostępne w każdy poniedziałek) Mogan - Puerto Rico - Taurito - Arguineguin: Odbiór od 10:00 do 10:30 i powrót o 14:00

Warunki

  • Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz e-mail z dokładną lokalizacją przystanku z mapami google i pozostałe szczegóły
  • Jeśli chcesz dostać się bezpośrednio do parku: Ctra General Los Corralillos, Km 5.5, 35260 Agüimes, Las Palmas

Miejsca zbiórki

Wskazówki podróżnicze

  • Wygodne ubrania i buty
  • Okulary przeciwsłoneczne
  • Kamera i aparat fotograficzny
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!