Kreta: wieczór Grecki

Kato Karouzana, Grecja
Zaliczka teraz + dopłata gotówką na miejscu Odbiór z hotelu

Wieczór Kreteński w każdą sobotę z polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim przewodnikiem! Opowiadamy o tradycjach, winie i tańcach.

Rezerwuj

Opis

Grecy są narodem niezwykle gościnnym i radosnym, a przede wszystkim lubiącym dobrą zabawę i smaczne jedzenie. Wieczór kreteński jest więc po prostu świetną imprezą, która jest doskonałym sposobem na posmakowanie regionalnych potraw, a także zbliżenie się do greckiej tradycji i kultury. Najważniejszym punktem wieczoru jest oczywiście taniec i muzyka grana na żywo przez kreteńskich artystów. Profesjonalni tancerze zaprezentują tańce nie tylko z Krety, ale również innych zakątków Grecji, a następnie nauczą wszystkich chętnych podstawowych kroków.

Spotkanie z folklorem odbywa się w malowniczo położonej górskiej wiosce Karouzano. Już sama podróż potrafi zapewnić niemałych wrażeń, a widoki rozciągające się z okna autokaru są zachwycające. Przed rozpoczęciem kolacji będzie możliwość pospacerowania po wiosce, zajrzenia do sklepików z pamiątkami oraz obejrzenia lokalnych produktów i wyrobów, a także spróbowania słynnego raki, czyli greckiego bimbru. Kolacja składa się z kilku różnych dań, które można nakładać i dokładać bez ograniczeń, a co najważniejsze do kolacji podawane jest miejscowe wino, również w ilości nielimitowanej.

Możliwe miejsca zbiórki: Malia, Stali, Hersonissos, Anissaras / Analipsi, Gouves, Kokini Hani, Karteros, Amoudara.

Zbiórka w zależności od wybranych punktów od godz. 17:50 do 19:10.

Sama impreza trwa około trzech godzin.

Cena zawiera

  • Transfer autokarowy z/do hotelu
  • Przedstawienie
  • Jedzenie i wino (bez ograniczeń)
  • Polski, angielski, niemiecki oraz rosyjski przewodnik

Warunki

  • Zbiórka w zależności od wybranych punktów od godz. 17:50 do 19:10

Miejsca zbiórki

ID: 517; SeaLand

Wskazówki podróżnicze

  • 1-2 dni przed wycieczką zgłasza się do Ciebie polski rezydent w celu objaśnienia szczegółów wycieczki oraz transferu i miejsc zbiórki oraz ewentualne wcześniejsze pobranie dopłaty w euro (w przypadku braku takiej możliwości dopłata ma miejsce w dniu wycieczki w autokarze)
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!