Rejs statkiem Wikingów wzdłuż południowego wybrzeża Teneryfy

Puerto de Los Cristianos, Arona, Teneryfa
Najlepsza oferta

Rejs statkiem u wybrzeży Teneryfy, wiele atrakcji, super przygoda,
Wieloryby i Delfiny, Życie Wikingów, Obiad i Napoje, La Caleta - nurkowanie z rurką i kąpiel w oceanie

Rezerwuj

Opis

Przygoda na statku wikingów, na południowym wybrzeżu Teneryfy. Odwiedzimy najpiękniejsze punkty widokowe wyspy, zarzucimy kotwicę w malowniczych zatoczkach, popłyniemy w miejsca gdzie zobaczysz wieloryby i delfiny. W czasie postoju zapraszamy na wspaniały posiłek przygotowany przez naszego szefa kuchni. Dla miłośników podwodnych wycieczek mamy sprzęt do Snorkelingu. W drodze powrotnej przeniesiemy się w czasie do świata dzielnych Wikingów – odkrywców i wojowników. Będziecie mogli własnoręczne wybić pamiątkowe monety, a nasi wojownicy udzielą Wam lekcji władania mieczem. Prastara wyrocznia przepowie przyszłość z run, a dla najmłodszych podróżników zorganizujemy poszukiwanie skarbu ukrytego na pokładzie naszego statku. Wszyscy chętni będą mogli przebrać się w stroje z epoki i zrobić pamiątkowe zdjęcia na tronie Eryka Rudobrodego. Niezapomniane chwile uwieczni dla Was nasz fotograf. Przestrzeń na pokładzie zaprojektowana jest z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie pasażerów. Miejsca siedzące dla wszystkich gości, profesjonalne nagłośnienie i wielojęzyczna załoga wyróżniają nas na tle innych ofert. Rejsy trwają od 2 do 5 godzin. Oferujemy także organizację rejsów z autorskim programem, przygotowanym specjalnie na potrzeby Twojego wydarzenia. W cenę biletu wliczony jest darmowy transport na miejsce zbiórki. Podczas całego rejsu bez limitu będziemy serwować wino piwo oraz inne napoje.

2 godzinny rejs Viking

Krótki opis

Wypływamy z portu w Los Cristianos w kierunku malowniczych klifów górujących nad błękitną taflą oceanu. Dalej zmierzamy na spotkanie z delfinami i wielorybami. Ze względu na klimat oraz wyjątkowość miejsca pomiędzy wyspą La Gomera i Teneryfą mamy praktycznie 100% gwarancji, że je spotkamy. Często podpływają niemal do samych burt statku dzięki czemu miłośnicy fotografii będą mieli okazję do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć. Wszyscy chętni będą mogli przebrać się w stroje z epoki, które przeniosą nas w czasy dzielnych Wikingów. Nasi wojownicy będą Wam towarzyszyć przez cały czas trwania rejsu, każdy gość będzie miał okazję własnoręcznie wybić pamiątkową monetę i zajrzeć w przyszłość dzięki runom prastarej wyroczni. Podczas całego rejsu bez limitu będziemy serwować napoje bezalkoholowe.

Cena zawiera

  • Dwugodzinna wycieczka. Wypływamy z malowniczego portu w Los Cristianos
  • Napoje bezalkoholowe

Warunki

  • Co ze sobą zabrać: Krem z filtrem UV, Okulary przeciwsłoneczne, Nakrycie głowy

3 godzinny rejs Viking

Krótki opis

Wypływamy z portu w Los Cristianos i zmierzamy na spotkanie z delfinami i wielorybami. Ze względu na klimat oraz wyjątkowość miejsca pomiędzy wyspą La Gomera i Teneryfą mamy praktycznie 100% gwarancji, że je spotkamy. Często podpływają niemal do samych burt statku i miłośnicy fotografii będą mieli okazję do zrobienia niepowtarzalnych zdjęć. Po spotkaniu z delfinami płyniemy wzdłuż malowniczego wybrzeża mijając miejscowości: Playa de Las Americas i Adeje. Zatrzymujemy się w pięknej zatoce La Caleta ze wspaniałym widokiem na dzikie plaże, klify i górujący nad wszystkim wulkan El Teide. Pyszny posiłek przygotowany przez naszego szefa kuchni i lokalne owoce dodadzą nam sił na dalszą część przygody. Dla chętnych przewidziany jest czas na orzeźwiającą kąpiel oraz nurkowanie w krystalicznej wodzie oceanu. Drogę powrotną umilą nam gry i zabawy Wikingów Wszyscy chętni będą mogli przebrać się w stroje z epoki, które przeniosą nas w czasy dzielnych wojowników. Czeka tam na Was wikiński test odwagi, sprytu i spostrzegawczości, lekcja władania mieczem, pokaz naszych wojowników, własnoręczne wybijanie pamiątkowej monety, przepowiednie przyszłości z run i poszukiwanie skarbu ukrytego na pokładzie naszego statku. Podczas całego rejsu bez limitu będzie można degustować wino piwo oraz inne napoje.

Cena zawiera

  • Trzygodzinna wycieczka. Wypływamy z malowniczego portu w Los Cristianos
  • Darmowy transport naszym autokarem (w obrębie wskazanego obszaru)
  • Napoje: piwo, napoje bezalkoholowe, woda
  • Catering: obiad Wikingów, owoce
  • Dostępny sprzęt do snorkelingu

Warunki

  • Co ze sobą zabrać: Krem z filtrem UV, Okulary przeciwsłoneczne, Nakrycie głowy, Strój kąpielowy

Miejsca zbiórki

ID: 5510; Viking Line
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!