Bułgaria: Słoneczny Brzeg ALL INCLUSIVE! + Stambuł! + Budapeszt - wyjazd 18+

Słoneczny Brzeg, Bułgaria | Pokaż mapę
Najlepsza oferta
od 1 499 zł 1 424 zł

Odwiedź z nami Słoneczny Brzeg! Bułgaria kusi nie tylko pięknymi plażami, nadmorskim chilloutem ale również tętniącym życiem nocnym i gorącymi imprezami do białego rana – a to wszystko w wersji ALL INCLUSIVE! W programie wyjazdu m.in. zwiedzanie orientalnego Stambułu, zabytkowego Budapesztu, malowniczego Nesebyru oraz masa innych atrakcji.

Rezerwuj

Opis

Dokąd jedziemy? Słoneczny Brzeg, Bułgaria

Słoneczny Brzeg to najbardziej znany i najpiękniejszy kurort wakacyjny nad morzem Czarnym. Turystów ujął przede wszystkim ciągnącą się wzdłuż całej miejscowości plażą, która osiąga do 80m szerokości. Jest to idealne miejsce na plażowy chillout i morskie kąpiele, ale nie tylko. Rejon ten słynie również z bogatego życia nocnego, licznych klubów i kasyn, dzięki czemu zyskał sobie przydomek Las Vegas Wschodniej Europy.

Sunny Beach to jednakże nie tylko odpoczynek na plaży czy wieczorne szaleństwa. Znajdują się tu także dwa aquaparki zapewniające moc wodnych wrażeń. Miasto słynie dodatkowo z licznych restauracji, knajpek i barów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy zaś będziecie mieli ochotę na więcej wystarczy odwiedzić pobliski Nesebyr – starożytne miasto, określane mianem bułgarskiej perły architektonicznej (wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO). Dodatkowo w odległości ok. 35 km znajduje się Burgas, stanowiące stolicę tego obszaru. Nie wiemy nawet, czy jest tu coś do dodania – impreza w Słonecznym Brzegu nie ustaje. Dodatkową atmosferę rozgrzewać będzie fakt licznej ekipy z Polski – postaramy się z Wami zwiedzić wszystkie kluby tego kurortu!


Plan ramowy wyjazdu Bułgaria 2017:

Poniżej przedstawiamy ramowy plan wyjazdu. Terminy są umowne i mogą ulec zmianie.

 • Dzień 1 (3 września 2017): zbiórka w Warszawie w godzinach wieczornych i wyjazd w kierunku Bułgarii.
 • Dzień 2 (4 września 2017): przyjazd do Budapesztu, całodzienne zwiedzanie.
 • Dzień 3 (5 września 2017): przyjazd do Słonecznego Brzegu w godzinach popołudniowych; zakwaterowanie, spotkanie informacyjne, odpoczynek, impreza integracyjna.
 • Dzień 4 – 9 (6 – 10 września 2017): plażowanie, wycieczki fakultatywne, imprezy do rana – generalnie świetna zabawa.
 • Dzień 10 (11 września 2017): poranne wykwaterowanie, wyjazd w kierunku Polski.
 • Dzień 11 (12 września 2017): przyjazd do Polski.

*Możliwość dosiadki w Częstochowie, Katowicach, Krakowie i wszędzie na trasie przejazdu. Przy grupie powyżej 20 osób chętnych istnieje również możliwość zorganizowania dojazdu z dowolnego miejsca w Polsce w cenie wyjazdu


Zakwaterowanie? Hotel Yavor Palace ****

Zakwaterowani jesteśmy w czterogwiazdkowym hotelu Yavor Palace położonym w samym centrum Słonecznego Brzegu, zaledwie 400m od piaszczystej plaży. Lokalizacja pozwala na pełne wykorzystanie wszystkich atrakcji miejscowości – licznych restauracji, sklepików, barów, klubów, czy spacerów głównym deptakiem.

Kompleks posiada duży basen z leżakami i parasolami, mini park wodny, restaurację, bar przekąskowy oraz ogród. Wszystkie pokoje są 2-osobowe oraz wyposażone są w klimatyzację, mini lodówkę i balkon. W hotelu jest możliwość wykupienia dostępu do Wifi za dodatkową opłatą.


Wyżywienie: All Inclusive!

Pełen luz by w pełni korzystać z upragnionych wakacji! Nie musicie martwić się o żadne posiłki czy o gotowanie – w cenie wyjazdu wyżywienie ALL INCLUSIVE! Obejmuje ono cztery posiłki w postaci bufetu(śniadanie, lunch, podwieczorek i kolację) wraz z napojami (kawa, herbata, woda, soki) oraz alkohole miejscowe (w godzinach: 11:00-21:00).

Dodatkowe atrakcje

Budapeszt (Węgry)

Całodzienny pobyt w Budapeszcie!

Budapeszt – stolica i największe miasto Węgier, położone w północnej części kraju, nad Dunajem. Formalnie stworzony został w latach 1872-73 z trzech połączonych ze sobą miast: Budy i Óbudy na prawym brzegu Dunaju (geograficznie – Średniogórze Zadunajskie) oraz Pesztu – na lewym (geograficznie – Średniogórze Północnowęgierskie i Wielka Nizina Węgierska). Dzięki takiemu położeniu Budapeszt jest uważany za jedną z najpiękniej położonych stolic świata.

Koszt: w cenie wyjazdu

Stambuł (Turcja)

Poczuj atmosferę orientalnej Turcji!

Wycieczka do rewelacyjnego Stambułu – wyjazd ok. 1 w nocy. O świcie przekroczymy granicę z Turcją (przejazd niesamowitą drogą łączącą Bułgarię z Turcją), do byłej stolicy Bizancjum dotrzemy w godzinach porannych. W planie oczywiście całodniowe zwiedzanie Stambułu – zobaczymy m.in. Błękitny Meczet, Hagię Sofię i Wielki Bazar. Koniec zwiedzania przewidziany jest w okolicach Wieży Galata. W trakcie zwiedzania będzie przerwa na zakupy na Wielkim Bazarze oraz obiad (pokażemy Wam gdzie spróbować w przystępnej cenie tradycyjnego tureckiego kebaba). Ta wycieczka przeznaczona jest dla tych, którzy lubią majestatyczne zabytki, orientalny klimat, zakupy oraz zasmakować nieziemskiej kuchni tureckiej. Wyjazd po godzinie 21:00 w kierunku Bułgarii, przyjazd do hotelu w godzinach porannych.

Wszyscy zainteresowani muszą pamiętać o zabraniu ze sobą PASZPORTU

Koszt: ok. 60 euro

Nesebyr

Urokliwe stare miasto w zasięgu ręki!

Wieczorna wycieczka do Nesebyru wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Cudownie położone na skalnym półwyspie miasto jest obowiązkowym punktem zwiedzania dla wszystkich turystów wypoczywających na Riwierze Bułgarskiej. Do największych atrakcji Nesebyru należą bizantyjskie cerkiewkioraz monastyry, natomiast nastrój miasteczka budują charakterystyczne domki,kręte uliczki, kramiki, sklepiki z antykami oraz przytulne kawiarenki i restauracje.

Koszt: w cenie wyjazdu

Wieczorna integracja

Pełna integracja uczestników od samego początku!

To co zawsze na naszych wyjazdach jest na pierwszym miejscu to wieczorna integracja – świetna zabawa, nowe znajomości, przyjaźnie na całe życie. Dodatkowo na tym wyjeździe planujemy nie jedno wyjście do lokalnych klubów czy szalone noce na plaży!

Koszt: w cenie wyjazdu

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie w Hotelu **** (7 noclegów w pokojach 2 osobowych),
 • Przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, DVD),
 • Wyżywienie All Inclusive (komplet posiłków + miejscowy alkohol),
 • Ubezpieczenie KL, NNW,
 • Zwiedzanie Budapesztu w drodze do Bułgarii,
 • Fantastyczną koszulkę wyjazdową,
 • Troskliwą opiekę pilotów, animatorów i organizatorów,
 • Niezapomnianą atmosferę studenckich wyjazdów,
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej (20 euro zbierane w autokarze),
 • Kaucji na wypadek zniszczeń w hotelu (10 euro zbierane w autokarze, zwracane przy wykwaterowaniu),
 • Opcjonalnej opłaty za Wi-Fi w hotelu,
 • Wycieczek fakultatywnych (w najlepszych cenach!).

Warunki

 • Wymagany ważny dowód osobisty lub paszport. Osoby chętne na wycieczkę do Stambułu - koniecznie paszport.

Miejsca zbiórki

Dodatkowe wskazówki dojazdu

Dokładne godzina i miejsce zbiórki w danym mieście będą podawane na tydzień przed wyjazdem w mailu informacyjnym.

Opinie o SHAKE IT!

Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni partnerzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto partnera albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!