Gozo Jeep safari jest prawdopodobnie najlepszym sposobem by zobaczyć wyspę Gozo. Zabierzemy cię zupełnie innymi drogami, niż te, które oferują "zwykłe" wycieczki, byś mógł zobaczyć wszystkie interesujące miejsca na naszej siostrzanej wyspie. Rozpoczniemy nasze safari po przypłynięciu na Gozo, by odkryć magiczną wyspę Kalipso.

Rezerwuj

Opis

Transport z twojego miejsca zakwaterowania odbierze cię o 7:30 i zawiezie cię do Terminala Jeep Safari, a stamtąd udamy się do promu na Gozo. Pojedziemy do wioski Qala, a później do Nadur, następnie na piaszczystą plażę Ramla l-Ħamra (Ramla Bay) i do osobliwej wioski Xagħra. Stamtąd udamy się do Victorii, stolicy Gozo, gdzie zatrzymamy się na czas wolny. Później pojedziemy do Marsalforn, które jest bardzo popularną turystyczną miejscowością, a następnie do Dwejra by zobaczyć "wewnętrzne morze" i Azure Window. Z Dwejra udamy się do Wioski Rybackiej Xlendi, a kolejno już do promu.


Wrócimy do terminala Safari około 18:00, skąd zostaniesz ponownie odebrany i odwieziony do twojego miejsca zakwaterowania.

Cena zawiera

  • Wszystkie transfery
  • Jeepy z kierowcą
  • Przewodnika safari

Cena nie zawiera

  • Biletu na prom do/z Gozo

Warunki

  • Dzień przed wycieczką należy dopłacić i odebrać bilety w biurze pod adresem Office 1, Triq I-Alka, SPB 01 San Pawl il-Baħar, Malta
  • Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 9-17
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!