Marmaris: rejs na Wyspę Kleopatry

Marmaris, Muğla, Turcja
Rekomendowany

Zaplanuj wypad do wspaniałej Zatoki Gokova, i skorzystaj z szansy relaksu na nieskazitelnym, białym piasku Wyspy Kleopatry.

Rezerwuj

Opis

Całkowity czas trwania wycieczki od momentu odbioru z hotelu do momentu odwiezienia do hotelu, wynosi 7 godzin. Cena wycieczki zawiera – odbiór z hotelu, pełne ubezpieczenie, lunch, przewodnika oraz opłatę za wstęp na Wyspę Kleopatry. Dzieci poniżej 7 roku życia nie płacą za wstęp, a te pomiędzy 7 a 12 rokiem życia płacą połowę ceny. Zabierz ze sobą kostium kąpielowy, aparat, ręczniki, maskę do nurkowania i krem przeciwsłoneczny. Legenda mówi, że delikatny, biały piasek jaki znajduje się na tej plaży, został niegdyś przywieziony na rozkaz Marka Antoniusza w darze dla jego ukochanej, Kleopatry!

 

Krótko po przybyciu na wyspę oferujemy lunch w postaci barbeque, oraz 3 godziny na rozkoszne leniuchowanie. Możesz się opalać, relaksować, pływać i cieszyć urokami tego miejsca. Spacerując po miękkim, blado-różowym piasku, usłyszysz delikatne skrzypienie pod stopami. Tak delikatnego piasku nie znajdziesz nigdzie indziej. Wierzy się, że ten piasek sam się reprodukuje. Jego maleńkie, błyszczące drobinki są tak wyjątkowe, że teren wyspy został obięty ochroną jako Narodowy Teren pod Ochroną.

 

Piasek na wyspie jest pod prawną ochroną i nie wolno zabierać go opuszczając wyspę. Nawet nie pozwala się zabierać na plażę ręczników, ponieważ piasek wszedłby między włoski ręcznika.

Oprócz korzystania z piękna natury i plażowego relaksu, warto również zobaczyć antyczne ruiny amfiteatru, świątyni i fortyfikacji z czasów rzymskich.

 

Wycieczka bez polskiego przewodnika.

Cena zawiera

  • transfer
  • obiad
  • ubezpieczenie
  • anglojezyczny przewodnik
  • Opłata za wstęp na Wyspę Kleopatry

Cena nie zawiera

  • wydatki własne
  • napiwki

Miejsca zbiórki

  • Odbiór z hotelu

Wskazówki podróżnicze

  • Nie zapomnij: Kostiumu kąpielowego, Ręcznika, Kremu przeciwsłonecznego, Okularów przeciwslonecznych, Aparatu.
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!