Wycieczka z Karpacza - Praga z widokiem

Wycieczka jednodniowa z Karpacza do Pragi we wtorki, czwartki i soboty. Ze spacerem na górę Petřin!

Rezerwuj

Opis

Zbiórka: ul Konstytucji 3 Maja z każdego przystanku autobusowego PKS o godz. 10:00, (Szklarska Poręba - godz. 10:45). Prosimy o wcześniejszą rezerwację przez Internet. Zniżka dla dzieci i młodzieży do 24 lat.


Kolejna w naszej ofercie odsłona pięknej Pragi. Zaczniemy od spaceru na górę Petřin gdzie znajduje się miniatura wieży Eiffla – rozpościerają się stąd piękne widoki na panoramę miasta.

Schodzimy na Hradczany gdzie odwiedzimy Klasztor Strachovski – założony w 1140r. klasztor zakonu norbertanów. Na jego terenie znajduje się cenna biblioteka klasztorna oraz galeria obrazów, która jest jedną z najważniejszych środkowoeuropejskich kolekcji malarstwa.

Praska Loretta, Plac Hradczański, Zamek Praski – Katedra św. Wita i Złota Uliczka – dawniej nazywaną Ulicą Złotników gdyż była siedzibą miejscowych rzemieślników tego kruszcu. . Przerwa na obiad i zakup pamiątek na Małej Stranie, następnie Most Karola, Rynek Starego Miasta oraz Plac Wacława. W drodze do Pragi przewidywana jest przerwa na zakupy. 

Cena zawiera

  • Komfortowy przejazd autokarem
  • Opieka wykwalifikowanego pilota/przewodnika
  • Ubezpieczenie NNW i KL

Cena nie zawiera

  • Wstęp na wieżę 120czk dorośli , 6-25 lat (dzieci, młodzież studenci z legitymacją), emeryci od 65 r.ż. 65czk/os , rodzinny (2+2) 300czk
  • Kieszonkowe
  • Koszty wyżywienia

Miejsca zbiórki

Wskazówki podróżnicze

  • 100 czk = ok 17,50 zł.
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!