Rejs statkiem do Alanya

Alanya, Antalya, Turkey
Rekomendowany Zaliczka teraz + dopłata gotówką na miejscu Odbiór z hotelu

Dla hoteli położonych poza Alanyą ta wycieczka to okazja aby jednocześnie skorzystać z rejsu statkiem oraz zwiedzić zabytki i zrobić zakupy w centrum Alanyi.

Rezerwuj

Opis

Jeśli chcesz uciec od hotelowego zgiełku, wybierz się z nami w rejs. To alternatywa do dnia spędzonego nad basenem czy na plaży. Tu bowiem masz okazję opalać się słuchając delikatnego szumu morza, kąpać się w turkusowych wodach Morza Śródziemnego czy skakać ze statku do wody. Przy odrobinie szczęścia można spotkać żyjące na wolności delfiny lub żółwie morskie Caretta-Caretta. Wypłyniemy z portu odległego od Alanyi o 20km i będziemy żeglować zatrzymując się w malowniczych zatoczkach na kąpiele aż dotrzemy do miasta Alanya. Przepłyniemy koło plaży Kleopatry, słynnego wzgórza Kale z twierdzą obronną ora koło 3 słynnych jaskiń: Piratów, Zakochanych i Fosforyzującej. W centrum Alanyi w porcie statek cumuje i można w czasie wolnym (ok.2h) zejść na ląd, zwiedzić centrum miasta czy zrobić zakupy na bazarze. Po przerwie załoga zaserwuje smaczny obiad. W drodze powrotnej animacje, muzyka i dyskoteka w pianie…


Jak wygląda rezerwacja wycieczki fakultatywnej? 

 1. Rezerwację najlepiej dokonać zawczasu. Wszystkie wycieczki odbywają się regularnie. 
 2. Wypełniasz formularz rezerwacyjny, podajesz nazwe swojego hotelu oraz termin pobytu.
 3. Wpłacasz opłatę rezerwacyjną na polskie konto bankowe (przez system dotpay).
 4. Otrzymujesz potwierdzenie rezerwacji i płatności.
 5. 1 dzień przed wycieczką zgłasza się do Ciebie rezydent lokalnego organizatora wycieczki, w celu ustalenia dogodnego miejsca zbiórki. 
 6. W umówionym miejscu w okolicach hotelu odbiera cię przedstawiciel lokalnego organizatora wycieczki, u którego opłacasz pozostałą kwotę w euro.

Cena zawiera

 • transfer w 2 strony
 • ubezpieczenie
 • obiad
 • napoje bezalkoholowe

Cena nie zawiera

 • napoje
 • lody

Warunki

 • Po zakwaterowaniu w hotelu prosimy o wysłanie do biura sms z nr pokoju + imię i nazwisko klienta zamawiającego wycieczkę na numer podany w potwierdzeniu rezerwacji.
 • Informacje o godzinach zbiórek jest wysyłana do turystów około godz 15-16 w dniu poprzedzającym wycieczkę.

Miejsca zbiórki

 • Odbiór z hotelu

Wskazówki podróżnicze

 • Zabieramy: strój kąpielowy, ręcznik, gadżety do pływania np. materac czy zestaw do snorkelingu, okulary przeciwsłoneczne, nakrycie głowy, kremy z filtrem, pieniądze, aparat
 • W czasie przerw na kąpiele, statek zakotwicza się na głębokiej wodzie ok. 20m od brzegu (zejście do wody z trapu), można przepłynąć na brzeg. Na statkach wg przepisów zamiast leżaków są materace do opalania. Na statku są przebieralnie i toalety. Wycieczka dla hoteli z miejscowości Avsallar, Incekum, Karaburun, Okurcalar, Kizilot, Orenhisar, Cenger.
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!