Unfortunately, this product's description is not available in your language.

Praga - prywatna wycieczka autokarowa z Polski dla grup zorganizowanych

Organizacja wyjazdu dla prywatnej grupy z autokarem na wyłączność.
Zwiedzanie z polskim przewodnikiem.

Book

Description

Jeśli interesuje Cię tylko dołączenie do zorganizowanej wycieczki skorzystaj z tych ofert: https://www.socialtravel.pl/t/56

Jeśli jesteś zdecydowany wypełnij wstępny formularz rezerwacji. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami pod numerem telefonu + 48 690-670-581 lub wyślij e-mail na [email protected]

Wycieczka organizowana jest w dowolnie wybranym przez Państwa terminie. Ceny podane są orientacyjnie, mogą różnić się w zależności od liczby osób i wybranego terminu, a w szczególności od miejsca zbiórki.


Proponowany program wycieczki - możliwość indywidualnych zmian dla grupy po wcześniejszym uzgodnieniu z pilotem.

 • godz. 6:30-8:00 - wyjazd z uzgodnionej miejscowości (np. Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra i inne), przejazd przez przejście graniczne Jakuszyce / Harrachov,
 • godz. 11:00 - dojazd do PRAGI (w międzyczasie przerwa),
 • godz. 11:00 - 15:00 zwiedzanie miasta z przewodnikiem, m.in. Stare Miasto, Hradczany, Zamek Królewski, Loreta, Katedra Św. Wita, Bazylika Św. Jerzego, Mala Strana, Most Karola, Rynek Staromiejski z zegarem Orloj, Vaclawskie Namesti. 
 • godz. 15:00 - 16:00 - czas wolny,
 • godz. 16:15 - wyjazd z Pragi,
 • godz. 19:30 - przyjazd do Karpacza.

Możliwość umieszczenia w programie rejsu po Wełtawie (dodatkowy koszt: 250 kć/os)

Praga jest najpopularniejszym wśród turystów miastem środkowej Europy, przez wielu uznawana jest za najpiękniejsze miasto starego kontynentu, znajduje się też w pierwszej szóstce najczęściej odwiedzanych miast Europy. Co roku miasto gości ponad 4 mln osób (głównie Brytyjczyków i Niemców). Duża popularność miasta wynika przede wszystkim z bardzo małej ilości zniszczeń po II wojnie światowej, niskich kosztów pobytu w porównaniu do miast Europy Zachodniej, kluczowa jest też obecność szybkich połączeń lotniczych i kolejowych z wszystkimi większymi miastami regionu.

Zamek na Hradczanach

Hradczany usytuowane są na zachodnim brzegu Wełtawy. Jest to najstarsza, najsłynniejsza i najlepiej zachowana dzielnica Pragi. W skład kompleksu zalicza się zamek królewski, Bazylike św. Jerzego, Złotą Uliczkę oraz katedrę św. Wita. Na zamek wchodzimy przez strzeżoną rokokową bramę tuż, za którą znajduje się dziedziniec zwany honorowym, przy którym znajduje się rezydencja głowy państwa.

Most Karola

Następnym punktem naszej wycieczki będzie spacer przez najpopularniejszy kamienny most w Pradze, skąd będziecie Państwo podziwiać przepiękną panoramę Zamku na Hradczanach. Most ma prawie 516 metrów i łączy Malá Strana i Staré Město.

Rynek Starego Miasta - Ratusz Staromiejski

Na liście najpiękniejszych zabytków w Pradze znajduje się Ratusz Staromiejski, który został otwarty w 1338 roku. W późniejszych latach dobudowana 70-metrową gotycką wierzę. Ratusz ozdobiony jest XV- wiecznym zegarem astronomicznym, przed którym każdego dnia gromadzą się turyści podziwiający paradę zintegrowanych z nim figur 12 apostołów, przypominających o upływie czasu.


Najczęstsze pytania:

Jakie dokumenty uprawniają do przekroczenia granicy?

Każdy uczestnik bez względu na wiek musi posiadać dowód osobisty lub paszport. Bez dokumentu nie będzie mógł brać udziału w wycieczce.

Gdzie jest zbiórka?

W ustalonym miejscu, przeważnie pod hotelem.

Czym jedziemy?

Jeździmy wysokiej klasy autokarami z klimatyzacją, DVD, WC.

Czy w cenie wliczony jest jakiś posiłek?

Nie. Jest to dodatkowy koszt. Jest możliwość organizacji posiłku dla grupy za dodatkową opłatą.

Czy jesteśmy ubezpieczeni?

Tak. Druk grupowego ubezpieczenia jest u pilota.

Czy można odłączyć się od grupy?

Tak, ale należy zgłosić to pilotowi.

Jak długo jedzie się do Pragi?

Np. z Karpacza jedziemy około 3 godzin.

Czy przewidziana jest przerwa obiadowa?

Jest przewidziana 1 godz. czasu wolnego. Można wykorzystać ją wg indywidualnych potrzeb turystów. Można poprosić pilota, bądź przewodnika o pomoc w znalezieniu restauracji.

Price includes

 • Komfortowy przejazd autokarem,
 • Opieka wykwalifikowanego pilota,
 • Zwiedzanie z licencjonowanym przewodnikiem polskojęzycznym,
 • Ubezpieczenie NNW i KL.

Price does not include

 • Wyżywienia (koszt obiadu ok. 250-300 kć/os)- możliwość zorganizowania posiłku.
 • Ewentualny koszt biletu na rejs - 250 kć/os
 • Ewentualny koszt biletu na metro - 32 kć/os

Meeting point

 • Hotel pickup

Tips

 • Bilety ulgowe dla dzieci i młodzieży uczącej się - do 24 roku życia. Podstawą do otrzymania zniżki jest podanie pełnej daty urodzenia oraz okazanie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.
High quality
Carefully selected offers
from reliable organizers.
Lowest prices
Discounts up to 50%!
Negotiated specially for you.
PLN
Safe payments
Pay in installments, online through our online payment platform, directly to the Company account or in cash on the spot.
Book online
Amazing adventures, tours, attractions - all in one place!