Złota Praga z Karpacza wycieczka jednodniowa

Złota Praga. Wycieczka jednodniowa z Karpacza do urokliwej Pragi. Wyjazd o godzinie 9.00 umożliwia zjedzenie śniadania w obiekcie noclegowym i dłuższy sen. Bezpłatne zwiedzanie Złotej Uliczki w Pradze z naszym licencjonowanym przeowdnikiem. Podczas wycieczki 1.5 h czsu wolnego.

Rezerwuj

Opis

Złota Praga – Wycieczka jednodniowa do Pragi organizowana przez nasze biuro turystyczne w Karpaczu, pozwoli poznać najważniejsze atrakcje w Pradze oraz zakochać się w tym mieście. Nasz program wyróżnia bezpłatne zwiedzanie Złotej Uliczki w Pradze z przewodnikiem. Złota Uliczka jest dodatkową atrakcją wprowadzoną specjalnie dla naszych klientów. Wyjazd do Pragi z Karpacza o godzinie 9.00 umożliwia skorzystanie ze śniadania w obiekcie noclegowym.

Zwiedzaj z klasą. Podczas tej wycieczki nasi klienci otrzymają możliwość korzystania z zestawów głośnikowych TOUR GUIDE. Dzięki głośnikom zwiedzanie jest komfortowe w miejscach o dużym natężeniu turystycznym.

Cena zawiera

  • przejazd klimatyzowanym autokarem turystycznym
  • ubezpieczenie NNW i KL
  • usługę przewodnika – pilota.

Cena nie zawiera

  • Nie ma kosztów dodatkowych związanych z biletami wstępu.

Warunki

  • Każda osoba musi posiadać przy sobie dowód osobisty lub paszport.

Miejsca zbiórki

Wskazówki podróżnicze

  • Dobry humor, małe przekąski i napje na drogę. Można zabezpieczyć się w korony czeskie koszt dwudaniowego obiadu około 250 kc, płatności kartą w Pradze równiez są akceptowane.
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!