Długi Weekend Majowy - 5 dni - Zakopane

Specjalne

Wyjazd dla aktywnych z biesiadą przy ognisku i wizytą w Parku Rozrywki Energylandia.
Długi weekend majowy to najlepszy czas na wypoczynek! Nie czekaj! Rezerwuj już dzisiaj!

Rezerwuj

Opis

Zakopane.. stolica polskich gór... sprawdza się doskonale zarówno na wyjazdy rodzinne, jak i na romantyczne wyjazdy we dwoje. Szczególnym okresem jest długi weekend majowy. Wspaniałe 5 dni, może na zawsze pozostać w naszej pamięci.


Zapraszamy Państwa na wspólny wyjazd w góry.

Już pierwszego dnia, bezpośrednio po przyjeździe do Zakopanego, wjedziemy kolejką na Gubałówkę. Przejdziemy szlakiem w kierunku Polany Szymoszkowej, patrząc na piękno polskich tatr. Po drodze zatrzymamy się na chwilę przy Kaplicy Matki Bożej Różańcowej, gdzie oglądać przepiękny, rzeźbiony ołtarz. Następnie udamy sie w kierunku wyciągu na Polanie Szymoszkowej, aby zjechać w dół. Wyciąg na Szymoszkowej daje niesamowite spojrzenie na całą panoramę Tatr - niektórzy twierdzą, że jest to jedyne takie miejsce. Po zjeździe na dół, przejedziemy autokarem do Sanktuarium na Krzeptówkach. A następnie udamy się do miejsca noclegowego. Po zakwaterowaniu w pokojach, zejdziemy na wspólną kolację.

Drugi dzień rozpoczniemy od obfitego, góralskiego śniadania. Aby każdy nabrał sił przed wędrówką. Następnie udamy się na Palenicę Białczańską, a stamtąd szlakiem do Morskiego Oka. W wędrówce będzie nam towarzyszył lokalny przewodnik górski, który przybliży nam historie, oraz opowie ciekawe anegdoty na temat mijanych miejsc.

Osoby chętne, będą mogły skorzystać z wjazdu wozami konnymi do Morskiego Oka (za dodatkową opłatą) Po powrocie do ośrodka, spotkamy się przy ognisku. Biesiada, połączona z doskonałą zabawa przy akompaniamencie góralskiej kapeli potrwa do późnych godzin nocnych.

Trzeci dzień poświęcimy na odpoczynek, po śniadaniu udamy się do Doliny Kościeliskiej, a następnie spędzimy czas na Termach w Chochołowie. Czas na termach będzie nieograniczony. Również na miejscu można skorzystać z usług restauracji oraz baru.

W drodze powrotnej podjedziemy pod skocznię narciarską - Wielka Krokiew. Wjedziemy na górę wyciągiem krzesełkowym, aby podziwiać miasto z góry. W tym dniu również pozostawimy czas wolny do Państwa dyspozycji. A następnie wrócimy do ośrodka na obiadokolację.

Następny dzień, to czas do indywidualnej dyspozycji uczestników wyjazdu. Po śniadaniu zainteresowana grupa - przy udziale przewodnika wysokogórskiego wyjdzie na szlak górski - w kierunku Giewontu. (Opcja dodatkowo płatna) Pozostali uczestnicy mogą udać się na spacer po uliczkach Zakopanego, wykorzystać czas na zakup pamiątek. Spotykamy się wszyscy razem przy obiadokolacji.

Ostatni dzień wyjazdu rozpoczniemy od śniadania, a następnie spakujemy swoje bagaże do autokaru i opuścimy Ośrodek. Ten dzień spędzimy w Parku Rozrywki - ENERGYLANDIA w Zatorze. Nieograniczony czas na korzystanie z różnego rodzaju atrakcji, będzie stanowił dopełnienie całego wyjazdu. Planowany wyjazd z Energylandii około godziny 19:00 - 20:00. Planowany powrót do Tomaszowa około godziny 23:00


Miejsca zbiórki wg harmonogramu:

godz. 05:00 - Opoczno - Parking przy MDK-u

godz. 05:45 - Parking Lidl'a – ul. Nowowiejska – Tomaszów Mazowiecki

godz. 06:00 - ul. P.O.W. 5 – Stara Straż – Tomaszów Mazowiecki

godz. 06:10 - ul.Warszawska – Stacja BP – Tomaszów Mazowiecki

godz. 06:40 - Aleja gen. Władysława Sikorskiego 13/17 – CH Echo Piotrków Tryb.

Cena zawiera

 • przejazd autokarem o podwyższonym standardzie
 • 4 noclegi
 • 4 śniadania
 • 4 obiadokolacje
 • opiekę pilota w trakcie całego wyjazdu
 • bilety wstępu wg.harmonogramu
 • bilety do Parku Rozrywki Energylandia
 • biesiada przy ognisku
 • ubezpieczenie wszystkich uczestników wyjazdu (NNW)

Cena nie zawiera

 • dodatkowa opłata za wjazd wozami do Morskiego Oka (nieobowiązkowe)
 • dodatkowa opłata za wejście szlakiem na Giewont (nieobowiązkowe)

Warunki

 • osoby niepełnoletnie - wyjazd tylko pod opieką dorosłych
Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni organizatorzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto firmy albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!