Praca
Specjalista ds. turystyki / Account Manager
Lubisz podróżować? Dołącz do jednego z najciekawszych turystycznych startupów ostatnich lat! Rozwijaj się razem z nami! Nie chcesz pracować w Mordorze? Pracuj w kreatywnej atmosferze w naszym biurze na Stadionie Narodowym. Odnosimy sukcesy na rynku turystycznym od 2013 roku!

Będziesz odpowiedziany/a za znalezienie najciekawszych ofert turystycznych i pozyskanie do współpracy obiektów noclegowych, atrakcji turystycznych i biur podróży z danego regionu.

Twoje zadania:

  • selekcja najciekawszych ofert turystycznych
  • nawiązanie kontaktu z potencjalnym partnerem
  • przedstawienie oferty współpracy
  • negocjacje
  • wsparcie partnera oraz wprowadzenie ofert partnera do systemu
  • zarządzanie ofertą (rezerwacje, dostępność, cennik, zdjęcia, opis)
  • utrzymwanie relacji z partnerem
  • obsługa zapytań turystów nt. ofert partnera

Czego wymagamy?

  • komunikatywności, łatwość nawiązywania kontaktu,
  • nastawienie na osiąganie celów i wyników
  • elastyczności i sumienności w pracy
  • energiczności i "pogody ducha"
  • dyspozycyjności
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz wyciągania wniosków z popełnianych błędów
  • doskonałej organizacji pracy własnej, jesteś własnym szefem :)
  • kreatywność i umiejętność przekonywania innych do swojego zdania

Super jakbyś miała jedną z poniższych umiejętności

  • copywriting: pisanie ciekawych tekstów nt. ofert turystycznych
  • fotografia, podstawowa obróbka zdjęć
  • umiejętności negocjacyjne
  • doświadczenie w sprzedaży
  • zainteresowania podróżami, nowymi technologiami, marketingiem i sprzedażą

Kogo szukamy?

  • młodych osób w wieku 22-27 lat
  • preferowani studenci Ekonomii, Marketingu, Zarządzania, Finansów i rachunkowości Turystyki i Rekreacji, Psychologii i nauk humanistycznych

Co proponujemy?

  • praca w startupowej atmosferze w młodym zespole
  • doświadczenie w najszybciej rowijących się branżach XXI wieku  (e-commerce/turystyka)
  • elastyczne godziny pracy (pełen etat)
  • ciekawe miejsca pracy na Stadionie Narodowym i w Zebrze Tower na Politechnice
  • STUDY TOURS możliwość podróżowania, odwiedzanie najciekawszych hoteli i atrakcji
  • uczestnictwo w szkoleniach i eventach
  • nauczysz się korzystać z różnych narzędzi (CRM, CMS, aplikacje biznesowe, narzędzia sprzedażowe i marketingowe)
  • nauczysz się latać i robić zdjęcia/filmy dronem ;)  (opcjonalnie)
  • podstawa wynagrodzenia + premie i bonusy za wyniki
  • możliwość rozwoju na innym stanowisku pracy
  • wprowadzanie własynch pomysłów

Telefon kontaktowy w sprawie pracy: 505 304 129. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać na [email protected]

Najwyższa jakość
Starannie dobrane oferty
i sprawdzeni partnerzy.
Najniższe ceny
Zniżki nawet do 50%!
Wynegocjowane specjalnie dla Was.
Bezpieczne płatności
Płać w ratach poprzez płatność online lub bezpośrednio na konto partnera albo gotówką na miejscu.
Rezerwuj online
Najciekawsze oferty wycieczek i atrakcji w jednym miejscu!