Zakopane
Local tours, day trips and tourist attractions from Zakopane. Zakopane - local tours, things to do you can book online! Fast and convenient online booking! Make an advance payment using a payment card or by paypal, next pay on the local travel agency. Book a trip from Zakopane.

ZAKOPANE: TOP 12 ATRAKCJI I WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH

Krajoznawczy spływ Dunajcem czy emocjonujący rafting pontonami?

Są to jedne z największych atrakcji, które cieszą się ogromną popularnością zarówno polskich, jak i zagranicznych turystów. I tu się pojawiają dwie możliwości poznania górskiej rzeki. Spływ Dunajcem na flisackiej tratwie to idealna wycieczka z Zakopanego, dzięki której w oryginalny sposób spędzimy wolny czas. To także zapoznanie się z górską przyrodą, poznanie historii i tradycji Tatr oraz górali. Codzienne spływy Dunajcem to całodniowa zabawa dla każdego. Natomiast rafting to coś dla lubiących adrenalinę i mocne wrażenia, to nie tylko ciekawa aktywność, to sport sprawdzający naszą odwagę i siłę. Dwa oblicza - jedna rzeka - do Was należy wybór jak chcecie ją poznać. Możesz dokonać rezerwacji online na naszym serwisie: rafting i tradycyjny spływ Dunajcem czekają właśnie na Ciebie!

 

Skitoury, czyli przygoda dla narciarzy - szkolenia w Zakopanem

Skoro mowa o zimowej stolicy to ta pozycja na pewno znajdzie się na waszej liście. Sport, który staje się coraz to bardziej popularny, znajduje wielu zwolenników. Po opanowaniu nart zjazdowych kolej na nową zimową pasję. Z pewnością doskonale odnajdą się w tym osoby, które lubią czynnie spędzać czas wolny, a zarazem szanujące ciszę oraz naturę. Aktywność wbrew pozorom wymagająca, lecz wśród pięknie ośnieżonych gór wszystko staje się do wybaczenia :). Działające w Zakopanem wypożyczalnie oferują nie tylko sprzęt, ale także kursy z wykwalifikowanym przewodnikami. U nas na serwisie Tripsomnia.com możecie znaleźć szkolenia dla początkujących - weekendowe i jednodniowe, a także skiturowe obozy. 

 

Budapeszt z Zakopanego? Tak to dobry pomysł!

Jednodniowa wycieczka do stolicy Węgier to idealne rozwiązanie, aby uatrakcyjnić nasz pobyt w Zakopanem. Dlaczego Budapeszt? To niezwykle piękne, nowoczesne miasto z duchem historii oraz mnóstwem zabytków. Całodniowy wyjazd pozwoli nam zwiedzić najważniejsze miejsca takie jak: Wzgórze Gellerta, Wzgórze Zamkowe, Parlament, Most Łańcuchowy i wiele innych. Wszystkie atrakcję, które musisz odwiedzić będąc w Budapeszcie znalazły się w planie zwiedzania. Miasto ma dużo do zaoferowania turystom, a dowiemy się o tym wszystkim od przewodnika, który będzie z Nami podczas wycieczki. Będąc w Zakopanem to idealny moment, aby skorzystać z wolnych dni i wybrać się na jednodniową wycieczkę do Budapesztu. Nie zastanawiaj się dłużej, rezerwuj już dziś na Tripsomnia.com

 

Atrakcja Zakopanego: Wielka Krokiew i Ty możesz zostać Adamem!

Skoki narciarskie od prawie 100 lat królują na polskiej arenie sportu. Będąc w Zakopanem grzechem byłoby nie odwiedzić skoczni narciarskiej, która jest zarazem najstarszą i największą w kraju. Podczas zawodów Wielka Krokiew gości u siebie wyśmienitych skoczków nie tylko z Polski, lecz z całego świata. Polecamy sprawdzić harmonogram skoków narciarskich i wśród setki kibiców podgrzewać zimową atmosferę dopingując naszych skoczków. Aczkolwiek, czy podczas konkursu o Puchar, czy w zwykły dzień jest to punkt na mapie Zakopanego nie do ominięcia.

 

AquaPark Tatralandia z Zakopanego? Wodne szaleństwo czas start!

Po całodniowym zwiedzaniu, szusowaniu po górach czy smakowaniu pyszności w góralskich karczmach dobrze byłoby odpocząć :) W Tatralandii, czyli największym, całorocznym kompleksie na terenie Polski, Czech i Słowacji znajdziemy wiele atrakcji dla każdego. Zaczynając od szybkich, ekscytujących zjeżdżalni, a kończąc na relaksujących chwilach w jacuzzi. Słowacki park wodny oferuje mnóstwo całodniowej zabawy. Będąc w Zakopanem nie możemy przegapić takiej wycieczki :) Tatralandia oferuje nam również wewnętrzne oraz zewnętrzne baseny z wodą termalną, której temperatura przez cały rok oscyluje w granicach 38 stopni Celsjusza. Na basenach można naładować się energią na kolejne dni pełne wrażeń :) Na naszym serwisie znajdziecie wycieczki z Zakopanego do Tatralandii, zarezerwuj online na Tripsomnia.com i miej pewność wspaniałej, całodniowej, wodnej przygody! 

Góry, góry, góry! Narty, snowboard, zabawa? 3 x TAK!

Będąc w Zakopanem nie możemy pominąć dwóch najważniejszych szczytów okolicy - Gubałówkę i Kasprowy Wierch. Na obydwie góry dostaniemy się kolejką, a ze szczytu będziemy mieć do wyboru trasy zjazdowe oraz SnowPark (na Gubałówce). Na jednym i drugim szczycie znajdziemy trasy dla początkujących, a także i zaawansowanych sportowców dając możliwość sprawdzenia swoich umiejętności narciarskich oraz snowboardowych. Jednakże Tatry to nie tylko te dwa ośrodki, dla zaczynających swoją zimową przygodę polecamy Centrum Szkoleń Narciarskich - Nosal. Świetne stoki, świetni instruktorzy i świetna zabawa! :) Zacznij efektywne szkolenie, bądź zapisz swoją pociechę na kurs narciarski razem z Nami. Rezerwacja online na naszym serwisie Tripsomnia.com

 

Całodniowa wycieczka z Zakopanego do Wiednia

Jednodniowa wycieczka do stolicy Austrii. Perfekcyjny pomysł wyjazdu z Zakopanego na jeden dzień, aby zwiedzić to europejskie położone nad Dunajem miasto. Podczas wycieczki odwiedzimy najważniejsze zabytki Wiednia, między innymi Katedrę Św. Szczepana, Operę Wiedeńską, Ratusz, Uniwersytet, Parlament oraz Pałac Schönbrunn. Podczas spaceru wiedeńskimi dzielnicami przewodnik wprowadzi nas w historię miasta, zabytków, a także opowie ciekawostki i odpowie na nasze pytania. Z Zakopanego to zaledwie kilka godzin jazdy i jesteśmy w jednym z piękniejszych miast Europy. Wycieczkę możesz zarezerwować online na naszym serwisie Tripsomnia.com

 

Wycieczki z Zakopanego na Słowację? Czy to blisko?

Odpowiadamy, bardzo blisko! A co za tym idzie, wycieczka staje się dziecinnie prosta.

Zwiedzanie Zamku Orawskiego, Doliny i Jaskini Demianowskiej brzmi dobrze? Uwierzcie nam jeszcze lepiej wygląda. Jaskinie Demianoniewskiej Wolności są jednymi z najpiękniejszych, a zarazem największych jaskiń w Europie. Będąc w Zakopanem nie można tego ominąć! Całodniowy wyjazd na Słowację pozwoli Wam poznać Tatry z drugiej strony, przeżyć niesamowitą przygodę i usłyszeć ciekawe historie opowiadane przez profesjonalnego przewodnika. Wycieczkę z Zakopanego na Słowację możesz zarezerwować online na naszym serwisie.

 

Zakopiańskie Muzeum Figur Woskowych, czyli selfie z celebrytą

Kto z nas nie marzy o zdjęciu ze sławną postacią? Kto z nas nie chciałby się spotkać twarzą w twarz z ulubionym artystą? W Zakopanem wszystko może przerodzić się w rzeczywistość, a to tylko dzięki Muzeum Figur Woskowych! Bogata kolekcja-ponad 60 figur, realizm postaci i ta woń sławy w pomieszczeniach pełnych celebrytów tworzą interesującą atrakcję dla każdego. Przybij piątkę z Batmanem, zrób selfie z bohaterami Gwiezdnych Wojen, bądź skradnij całusa Marilyn Monroe…:)

Zakopiańskie Krupówki niczym Times Square Nowego Jorku

Ulica położona w centrum miasta, tętniąca życiem o każdej porze dnia i roku :) To nie tylko deptak, na którym pełno straganów, to także miejsce, gdzie swoje miejsce znalazły prawdziwie góralskie restauracje. Szukając klimatycznej karczmy z muzyką na żywo, kominkiem oraz sytym posiłkiem na pewną ją tu znajdziecie. Przy ulicy napotkamy także Muzeum Tatrzańskie oraz najstarszy, rzymskokatolicki Kościół. Idąc do końca Krupówkami w stronę Gubałówki natkniemy się na regionalne targowisko, które nie tylko oczaruje nas produktami, ale i góralską gwarą :)

 

Latające siekiery - rzuć sobie do tarczy Janosiku!

Nietypowa rozrywka, która przykuła nasz wzrok, mowa oczywiście o rzucaniu siekierą do tarczy. Tak, dobrze czytacie, siekierą! Nowy, oryginalny sposób na aktywną rozrywkę ze znajomym, która staje się coraz to bardziej popularna. Do dyspozycji mamy dwa tory umiejscowione na świeżym powietrzu wśród górskich krajobrazów. Także siekiery w dłonie i do dzieła Janosiku!

 

Morskie Oko w sam raz na całodniową wycieczkę z Zakopanego

Będąc w górach nie można pominąć tego punktu na mapie. Największe jezioro w Tatrach otoczone niesamowicie pięknymi widokami na szczyty gór. Właśnie dla tych, zapierających dech w piersi, krajobrazów na Tatry Wysokie warto poświęcić dzień. U celu wędrówki ukaże się nam krystalicznie czyste jezioro Morskie Oko. Gorąca herbata w schronisku w samym centrum górskich olbrzymów? My jesteśmy na tak! :)

High quality
Carefully selected offers
from reliable organizers.
Lowest prices
Discounts up to 50%!
Negotiated specially for you.
PLN
Safe payments
Pay in installments, online through our online payment platform, directly to the Company account or in cash on the spot.
Book online
Amazing adventures, tours, attractions - all in one place!